Domov Zdravie, krása a životný štýl Chcete sa dostať do formy?

Chcete sa dostať do formy?

podľa spravca

Po sviatkoch sme mnohí nabrali nejaké tie nadbytočné kilogramy, ak aj vy chcete zistiť ako sa ich zdravo a zábavne zbaviť, čítajte ďalej.
V nasledujúcom článku si rozoberieme typy, ako na to.

Myslite na spánok

Vieme že v hektickom zhone bežného dňa môže byť náročné ísť spať o 22:00, no myslite na to, že najlepší spánok je pred polnocou.

A ako spánok ovplyvňuje našu váhu? Telo potrebuje dostatočný prísun energie na to, aby mohlo správne fungovať a teda aj na spaľovanie kalórií.

Studená voda – zázrak pre pokožku aj telo

Voda je esenciálnou zložkou pre správne fungovanie organizmu. Prečo je však dobré piť vodu studenú?
Je to jednoduché, nakoľko teplota vody je nízka, telo musí spotrebovať viac energie – čiže kalórii na jej spracovanie.
Studená voda má prospešné účinky aj na pleť. Ak sa vám podarí vypiť pohár studenej/vlažnej vody každé ráno, na lačno, budete prekvapený jej blahodárnymi účinkami.

Jedlo – ako to teda je?

Rozličné zdroje poskytujú rozličné informácie o tom, ako sa správne stravovať. Vo všeobecnosti však platí – viac porcií a menej objemu. To znamená, že ak sa vám podarí skonzumovať 6 porcií (samozrejme v primeranom množstve) denne, váš metabolizmus bude fungovať ako hodinky.

Športujte na ceste do práce!

Vhodnou formou športu je napríklad kolobežka. Ide o veľmi zábavný a účinný spôsob ako zhodiť nadbytočné kilá. Pri používaní kolobežky zapájate mnohé svaly sústavy, ako napríklad sedacie svaly, stehenné svaly či lýtka. Táto alternatíva je vhodná najmä pre ľudí, ktorý bývajú v meste a všetky potrebné inštitúcie majú na skok.
Ak je však vaša práca či škola ďalej a cesta kolobežkou by bola príliš zdĺhavá, určite vyskúšajte elektrokolobežky. Najlepšou alternatívou z tejto kategórie je kolobežka Globber ONE, ktorá je vďaka kvalitným materiálom a vyhovujúcim jazdným atribútom, veľmi vyhľadávanou na trhu.

 

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ