Domov Nakupovanie, oblečenie, móda ČÍM VÁS ZAUJMÚ OBRÚČKY Z TITÁNU?

ČÍM VÁS ZAUJMÚ OBRÚČKY Z TITÁNU?

podľa spravca

Pri voľbe vašich obrúčok sa už dávnejšie nemusíte spoliehať len na zlato alebo striebro, ale môžete zvážiť napríklad aj titán. Odhalíme vám, aké sú prednosti podobných obrúčok a čo by ste o nich rozhodne mali vedieť.

Výnimočnosť titánu a praktické príklady obrúčok

Nová móda sa dotýka aj oblasti obrúčok a k najnovším trendom v tejto kategórii patria práve titánové svadobné obrúčky. Ide o materiál, ktorý je prekvapujúco ľahký na nosenie, nemení svoj tvar a je odolný voči pôsobeniu vonkajšieho prostredia. Obrúčky z titánu sa preto len tak ľahko nepoškodia a zároveň sú hypoalergénne, vďaka čomu vám pri nich nehrozí nepríjemná alergická reakcia. Nehovoriac o tom, že ceny týchto obrúčok sa pohybujú približne v rozpätí od 120 do 190 eur a sú teda cenovo výhodnejšie než ich alternatívy z klasického zlata prípadne striebra.

Na výber máte viaceré luxusne pôsobiace obrúčky, ktoré vám ponúka špecializovaný internetový obchod Brilas. Napríklad model Katarina Titan zdobia skosené lesklé hrany a dámsku obrúčku dekoruje 13 zirkónov, zatiaľčo verzia Henrieta Titan disponuje lesklou a pieskovanou časťou a obrúčke pre dámu dodávajú to správne čaro tri zirkóny. Titán je vhodnou voľbou aj pre páry hľadajúce obrúčky s väčšou šírkou, ktoré reprezentuje Etela Titan so šírkou 6 mm či Laura Titan, kde šírka dámskej obrúčky predstavuje 5,9 mm, kým pri pánskej obrúčke hovoríme o šírke šesť milimetrov.

Čo by malo kúpe obrúčok predchádzať?

V súčasnosti je titán preferovanou voľbou predovšetkým pri obrúčkach, pokiaľ však momentálne hľadáte zásnubný prsteň, nezúfajte. Aj v tejto kategórii máte na výber rôzne prstene za priaznivé ceny, ktoré jednoznačne zaujmú vašu milovanú. Môžete siahnuť napríklad po striebornom prsteni Vitas Silver s dominantným zirkónom a svojráznym dizajnom alebo staviť na prsteň zo žltého zlata, ktorého lákavým príkladom je prsteň Michaela Gold so zirkónom pripomínajúcim kvetinu a lemovaným dvomi radmi menších kamienkov. Zaujímavú alternatívu priam stvorenú pre slečnu s vlastným originálnym štýlom vám napokon ponúka prsteň Nuria Colour GW, ktorý nevšedným spôsobom kombinuje biele zlato so žltým a tiež mu nechýba výrazný zirkón uprostred prsteňa.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ