Domov Nakupovanie, oblečenie, móda Móda a cestovanie: Čo si zbaliť na dovolenku?

Móda a cestovanie: Čo si zbaliť na dovolenku?

podľa spravca

Chystáte sa na letnú dovolenku a neviete, čo si máte zbaliť? Prezrite si náš zoznam tipov na letný  outfit, ktorý rozhodne nesmie chýbať na žiadnej dovolenke. Ako sa najlepšie obliecť do tropického raja?

Prechodná bunda

Pri mori môže byť chladno a malá prechodná bunda vás môže večer zachrániť. Rovnako, ak vás prekvapí nepriaznivé počasie alebo sa vydáte na turistiku do vyššej nadmorskej výšky, bundu jednoducho oceníte.

Šaty, šaty, šaty

Veľa Šiat. Šaty nezaberú veľa miesta a krátke letné šaty sú ideálne oblečenie na každý dovolenkový deň. Kedy inokedy ako v lete by ste mali nosiť šaty? Opáľte si nohy a užite si voľnosť na dovolenke v krásnych šatách.

Tričká do zásoby

Nechcete na dovolenke prať, že nie? Radšej si vezmite viac tričiek, nech sa môžete častejšie prezliecť. Tiež nezaberú veľa miesta takže si ich môžete zobrať aj dve na každý deň a keď ich nevyužijete, nič sa nestane.

Pozor na plavky

Na dovolenku pri mori si vezmite aj dvoje-troje plavky. Slaná voda dokáže divy (v tom zlom slova zmysle) a určite nechcete, aby sa vám rozpadli jediné plavky a ťažko budete zháňať druhé, ktoré vám nemusia sadnúť.

Čo obuv?

Aj keď idete do tropickej lokality, nestavte len na sandále a žabky. Nikdy neviete, kedy pôjdete do džungle alebo sa pokazí počasie a vtedy oceníte aspoň jeden pár pevných topánok, ktoré by ste mali mať v rezerve.

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ