Domov Zdravie, krása a životný štýl Čo potrebujete na kvalitnú párty?

Čo potrebujete na kvalitnú párty?

podľa spravca

Každý z nás, kto mal odjakživa rád dobrú zábavu a spoločnosť, zažil akcie a párty, ktoré za veľa nestáli a ráno prišiel, čo čert nechcel, bolehlav.

Ako človek starne a predsa len dostáva trochu viac rozumu, dva-trikrát si premyslí, ako si zábavu naplánuje a pripraví tak, aby si ju aj užil, ale na druhej strane s mierou a kvalitnejšie.

Ak ste práve vy tým hostiteľom kvalitnej párty, je dobré si pri príprave samozrejme najprv nastaviť rozpočet. Podľa toho sa budú odvíjať ďalšie kroky. Počítajme, že máte budget na toľko veľký, že na kvalitnej párty zaobstaráte catering, alebo si catering urobíte tzv. homemade. Ušetríte tým peniaze, a predsa, viac si to budú hostia vážiť. Tajomstvom dobrého hostiteľa je vyhovieť každému jednému, od vegána cez mäsožravca. Nemáte sójové mlieko do kávy? Tak rýchlo do obchodu.

Druhým aspektom je výber nápojov. Nebojte sa hostí ponúknuť kvalitnou ruskou vodkou, čo ste dostali na minulé narodeniny, či Zacapou, ktorú už dlho plánujete kúpiť a ochutnať.

Tretím krokom, je vybrať správny playlist. Tu sa potvrdzuje pravidlo ako pri jedle. Treba vyhovieť každému jednému ušku.

Prajeme veľa šťastia a skvelú zábavu.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ