Domov Zdravie, krása a životný štýl Dokonalý darček na Vianoce? Personalizovaný šperk!

Dokonalý darček na Vianoce? Personalizovaný šperk!

podľa Viktor Fiala
Personalizovaný šperk

Čas Vianoc sa nezadržateľne blíži. A preto je vhodné poobzerať sa po vianočných darčekoch! Čo vybrať pod stromček pre potešenie vašej manželky, priateľky, dcéry, či babičky? Darček, ktorým určite nič nepokazíte. Personalizovaný šperk!

Prečo práve personalizované šperky na Vianoce?

Šperky nie sú len čisto ženskou záležitosťou a potešia aj mnohých pánov. No pre ženy je šperk určite tým najdokonalejším darčekom. Prečo teda darovať dáme práve personalizovaný šperk?

  • Je to hodnotný dar, ktorým ukážete svoju lásku, či úctu.
  • Je to dar, ktorý pretrváva. Šperk môžu nosiť aj ďalšie generácie vašej rodiny.
  • Personalizovaný šperk je veľmi osobný dar, ktorý v sebe nesie posolstvo a osobný odkaz.
  • Je to originálny darček. Peronalizované šperky sú ručne gravírované a môžete si na nich nechať vygravírovať prakticky čokoľvek. Či už odtlačok prsta, meno, dátum alebo niečo iné, podľa vášho výberu.

Kde takéto personalizované šperky nájdete? Na www.eliteklenoty.sk si môžete vybrať z bohatej ponuky pre dámy, no nájdete tu niečo aj pre pánov.

Pre manželku, aj kamarátku…

Neviete, aké personalizované šperky by ste mali vybrať? Možností je skutočne veľa a odkaz, či gravírovanie na šperku, závisí len od vašej fantázie. Z akých šperkov si však môžete vybrať? Jednoznačne stavte na zlato, či už biele zlato alebo žlté zlato, podľa preferencií obdarovanej. Prinášame vám aj zopár konkrétnych tipov:

  1. Pre priateľku/manželku. Symbol lásky je určite srdce. Nechajte jej na prívesok srdce vygravírovať dátum vášho stretnutia, či svadby a určite ju očaríte.
  2. Pre sestru/dcéru. Veľmi moderné sú dnes minimalistické šperky. Čo tak zlatý prívesok alebo náramok kruh s osobným odkazom?
  3. Pre mamičku/babičku. Prívesok srdce, štvorlístok alebo kruh s iniciálami členov rodiny je určite dobrou voľbou. Dobrým nápadom je tiež šperk v podobe stromu života.

Čo poviete, vybrali by ste z týchto nápadov personalizované šperky pre vašich blízkych? Určite áno!

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ