Domov Zdravie, krása a životný štýl K výhodám tantrickej masáže patrí aj prebudenie energetickej stránky tela

K výhodám tantrickej masáže patrí aj prebudenie energetickej stránky tela

podľa Viktor Fiala
K výhodám tantrickej masáže patrí aj prebudenie energetickej stránky tela

Poznáme rôzne druhy masáží. Sú také, ktoré nám majú pomôcť zbaviť sa bolestí v konkrétnych častiach tela, také, ktorých cieľom je týmto bolestiam predchádzať, alebo také, ktoré nás jednoducho len majú zregenerovať po stránke fyzickej a psychickej. Jedným z takýchto druhov masáží sú tantrické masáže.

Tantrickú masáž si jednoducho musíte vyskúšať

Ako sa hovorí, lepšie raz zažiť ako stokrát počuť. Keby vám priateľ alebo priateľka začali opisovať svoje zážitky z tantrickej masáže, možno by ste pri tom len nechápavo dvíhali obočie a pýtali sa seba samých, prečo sa na to vôbec dali… Možno by ste dokonca tvrdili, že by ste sa na niečo podobné nikdy nedali nahovoriť, pretože sa hanbíte. Je pravda, že umenie tantrickej masáže sa mnohým spája predovšetkým so sexuálnou stránkou osobnosti, no niektorí ľudia pri tomto druhu masáže orgazmus skutočne nedosiahnu.

Nie každý sa oddá tantre preto, aby sa sexuálne uspokojil, aj keď pre mnohých je práve dosiahnutie orgazmu najväčším lákadlom, zvlášť ak nemá partnera, ktorý by poznal jeho potreby po každej stránke. Kým niekto tantrickú masáž nevyskúša na vlastnej koži, vždy mu bude pripadať len ako scénka z porna.

Dôvody, prečo dať tantre šancu

Vedeli ste, že pri tantrickej masáži si viete sami zvoliť, či vás bude masírovať žena alebo muž, dokonca si vyberiete aj počet masérov, druh masáže alebo to, či chcete byť pri masáži aj so svojím partnerom? Masáž prebieha v profesionálnej atmosfére a vykonáva ju len vyškolený personál.

Prebieha za prísnych hygienických opatrení, dezinfekcia priestorov či kúpeľ/sprcha je samozrejmosťou. Pri tantrickej masáži máte možnosť oddať sa príjemnému svetlu sviec, relaxačnej hudbe a vôni tyčiniek či éterických olejov, ktoré začnú masírovať vaše zmysly medzi prvými.

Potom sú to predmety, ktoré sa pri tantrickej masáži využívajú. Vaše nahé telo je spočiatku zahalené do hodvábnej šatky, neskôr sa jej zbavujete a ocitáte sa pred masérom v Adamovom rúchu. Už v tomto momente začne vaším telom prúdiť nevídaná dávka energie, ktorá sa posilní masérskym hladením všetkých častí tela, nezabúdajúc ani na intímne partie, pretože tantra ako starodávne liečivé umenie sa usiluje obnoviť energiu v ľudskom tele práve v jeho spodnej časti.

Nepotrvá dlho a s inštrukciami svojho maséra pocítite potlačenú fyzickú aj duševnú energiu vášho tela. Využívaním masáže telo na telo či predmetov, ako sú pierka, horúce uteráky, kožušiny, dosiahne masér to, že sa mu po chvíľke celkom oddáte.

A aký bude výsledok tantrickej masáže v Bratislave? Spoznáte samých seba, to, čo sa vo vás ukrýva. Naučíte sa pracovať so svojím telom, spoznáte tajomné energetické zákutia i vlastnú erotickú stránku. Masér vás uistí, že všetko, čo pri masáži prežijete, je úplne prirodzené.

Postará sa o vaše telo tak, ako ste sa doteraz nestarali ani vy sami. Každá jeho časť bude poláskaná, prekrvená a vy sa po tantrickej masáži budete vznášať ako to pierko, ktorým vám predtým šteklili nahú pokožku…

Zdroj obrázka: pixabay.com

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ