Domov Nakupovanie, oblečenie, móda Kvetinové vzory sú trendy!

Kvetinové vzory sú trendy!

podľa spravca

Kvetinové vzory sú i tento rok mimoriadne trendy, no dôležité je s nimi pracovať premyslene a opatrne. Pre „bacuľky“ sa hodia skôr drobné kvietky, napríklad na jednofarebnom podklade. Štíhle a vyššie ženy si môžu dovoliť potlač väčších kvetov v pestrejších farbách.

S čím kombinovať kvetinovú potlač?

Základným pravidlom, ktoré sa týka nielen kvetinových vzorov, ale všeobecne každého vzoru je, že nie je správne ich kombinovať s inými vzormi. Všetkého moc škodí, takže kvetinové vzory spolu so zvieracím vzorom by vyzerali „lacno“ a nepekne. Kvetinový vzor je väčšinou sám o sebe dosť výrazný, čiže ho nie je potrebné kombinovať s niečím extrémne nápaditým. Stačí vám však jeden kvetinový vzor v rámci outfitu, čiže buď sukňa alebo sako. Nekombinujte ani viacero kvetinových vzorov dokopy, čo by mohlo kaziť finálny dojem, aj keď sa to spočiatku také zdať nemusí. Pastelové farebné kvetiny sa dajú nádherne zladiť s béžovou alebo bielou farbou. Rozhodne nič nepokazíte ani klasikou v podobe čiernej, no príliš to s ňou nepreháňajte. Momentálne sú trendy farby ako je mentolová, lososová a žltá.

Doplnky na spestrenie outfitu

V prípade, že ste romantický typ, skúste siahnuť po kvetinovej čelenke, náhrdelníku alebo náušniciach. Tieto doplnky sa hodia predovšetkým ku čipkovaným či hodvábnym šatám alebo blúzke. Medzi momentálne trendy patrí i hippie štýl, ktorý je známy svojim uvoľneným štýlom, čiže v tomto prípade sa nemusíte trápiť ani tým, či to k sebe farebne ladí alebo nie. Motív kvetín môže vyzerať dokonale i k jednoduchým lodičkám či športovým teniskám, ktoré pôsobia nežne. V každom šatníku by sa mal nachádzať aspoň jeden kúsok s motívom kvetín, ktorý oživí i ten najnudnejší outfit! Spestrite si leto a nebojte sa tých najvýraznejších farieb, motívov, strihov či doplnkov!

Autorské právo: gromovataya / 123RF Reklamní fotografie

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ

Zanechať komentár