Domov Zdravie, krása a životný štýl Ak partner ešte nedospel …

Ak partner ešte nedospel …

podľa spravca

Takmer každá žena sa neustále zamýšľa nad otázkou, kedy aj jej muž konečne dospeje. Zatiaľ, čo chcú ženy cítiť lásku, pre muža je to veľa krát niečo, čo „napasujú“ medzi mnoho ďalších koníčkov. Aby túto fázu prekonali, treba dať tomu dostatok času, keďže niekedy to môže trvať i niekoľko rokov.

Veľa krát sa ľudia dávajú dokopy ako vrstovníci. Mladý muž ešte úplne nedospel a zamiluje sa do rovnako starej, no psychicky vyspelej ženy. Žena veľa krát verí a dúfa, že muž sa pri nej zmení a všetko bude podľa jej predstáv. Omyl! Ak chcete muža zmeniť, určite sa vám to nepodarí. Bohužiaľ. Ak by ste sa o to pokúsili, znamená to, že chcete za neho robiť všetky rozhodnutia. Treba si však uvedomiť, že každý dospelý človek zodpovedá za svoje činy a myšlienky sám, čiže žena to nemôže robiť za neho. Nie ste predsa jeho matka, no nie? Ženy sú zvyknuté mužovi neustále niečo pripomínať, upozorňovať ho či vysvetľovať, prečo by to mal alebo nemal … Treba však vedieť, že nič z tohto vám nepomôže. Pokiaľ sa partner nechová dospelo z vlastnej vôle, žena ho k tomu nedonúti.

Inšpirujte ho

Ak vás muž, ktorého milujete vôbec nepočúva, nechajte ho ísť. Ak vám robí napriek a ani po niekoľkých rozhovoroch či hádkach nezmenil svoje chovanie sám od seba, nemá to zmysel. Rozhodujúcim faktorom v láske nie to, či vás niekto miluje, ale či si vás vyberie na základe vlastného slobodného rozhodnutia. Ak ste si ho „ulovila“ a doposiaľ ani netušíte prečo, nebude to fungovať. Dobrou správou na záver je, že aj chlapec sa ČASOM naučí byť mužom. Mužom, ktorý bude stáť za každých okolností po vašom buku, v dobrom aj v zlom. Musíte ho však k tomu inšpirovať, ale nie nútiť!

Autorské právo: olegdudko / 123RF Reklamní fotografie

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ

Zanechať komentár