Domov Zdravie, krása a životný štýl Majte svoj deň pod kontrolou – ako na to?

Majte svoj deň pod kontrolou – ako na to?

podľa spravca

Aj vy jazdíte na korčuliach, pravidelne beháte, chodíte na dlhé prechádzky či milujete plávanie na dlhú trať? Chceli by ste mať svoj výkon pod dohľadom a vedieť, koľko kalórií ste denne spálili? Zaujíma vás, aký máte srdcový tep? Chceli by ste si nastaviť individuálny tréningový plán? Toto, ale aj mnoho iného vám umožnia hodinky na behanie, ktoré sú určené nielen pre profesionálnych, ale aj rekreačných športovcov.

Pomocníka v podobe hodiniek určených na behanie oceníte aj vy!

Ak sa snažíte redukovať hmotnosť, pravidelne beháte či bicyklujete, ešte to neznamená, že tento typ aktivity pôjde „ruka v ruke“ s vaším cieľom. Ak o tom ešte neviete, všetko závisí od vašej tepovej frekvencie, ktorú by ste mali mať pod dohľadom. Veľa ľudí, ktorí sa snažia redukovať hmotnosť, pracuje viac na svojej kondícii než na odbúravaní tuku. Ak chcete spaľovať tuk a preferujete skôr pomalé kardio v srdcovej tepovej frekvencii pre spaľovanie, ktoré sa nachádza cca v 60 – 70% vášho maxima, pomocníka v podobe hodiniek určených na behanie jednoznačne oceníte aj vy. Nielenže máte svoj tep pod kontrolou, navyše máte všetky záznamy aktivity uložené na jednom mieste, vďaka čomu môžete porovnávať svoju aktivitu a postupom času sa zlepšovať či prekonávať svoje hranice. Tak čo poviete, budú hodinky na behanie vašim novým spoločníkom?

Každá fyzická aktivita sa počíta

Že nestíhate chodiť do posilňovne? Nevadí! Počíta sa totiž každá fyzická aktivita, každý krok, ktorý denne prejdete. Čo by ste povedali na to, keby zajtra necháte auto zaparkované v garáži a do práce sa prejdete pešo? Chôdza je totiž pre človeka najprirodzenejší pohyb, vďaka ktorému nielen spaľujete prebytočné kalórie, ale taktiež zlepšujete kondíciu. Fit lopta vám môže poslúžiť ako ideálny pomocník na sedenie, ale taktiež aj cvičenie, čo ocenia najmä ľudia, ktorých trápia zdravotné problémy. Vďaka cvičeniu na fit lopte nezaťažujete kĺby, čo možno považovať za jeden z najväčších benefitov.

inSPORTline ako jeden z najväčších predajcov na Slovensku ponúka nielen skvelý výber športových hodiniek, ale aj ďalších pomôcok, ktoré vás budú sprevádzať pri športových aktivitách.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ