Domov Zdravie, krása a životný štýl Meditácia v páre: Na naladenie pomôže aj senzuálna masáž

Meditácia v páre: Na naladenie pomôže aj senzuálna masáž

podľa spravca

Meditácia ako vzrastajúci trend dnešnej doby, ponúka dokonalý útek zo sveta plného stresu. Venujú sa jej mladí i starší a nevedia si ju vynachváliť. Vedeli ste však, že môžete meditovať v páre?

Meditáciou k plnohodnotnému (intímnemu) životu

Vďaka pravidelnej meditácii dokážete výrazne zvýšiť hodnotu svojho života. Budete sa cítiť pokojnejší a vyrovnanejší. Vaše reakcie sa upokoja a pocit šťastia vás už neopustí. Vďaka meditácii v páre dokážete jej účinky preniesť i do vzťahu. S partnerom si vytvoríte nový svet plný pochopenia a mieru. Spoločná meditácia vám umožní sústrediť sa na to, čo je najdôležitejšie – vás samotných. Naladíte sa na tú istú vlnu, čo vám pomôže hlbšie porozumieť jeden druhému.

Ako meditovať v páre?

Každému je jasné, ako vyzerá meditácia osamote. Ako však meditovať v páre? V prvom rade si s partnerom nájdite ideálne miesto. Oceníte, ak vás nikto nebude  vyrušovať a v miestnosti bude čo najväčšie ticho. K uvoľneniu vám pomôže meditačná či tantrická hudba. Meditovať môžete pri sviečke alebo dennom svetle podľa vašich preferencií.  Pohodlne sa usaďte do tureckého sedu a chyťte partnerove ruky. Či sa dotknete len končekov prstov alebo celých dlaní je na vás. Pozerajte sa jeden druhému priamo do očí. Takýto moment prinesie najprv zmiešané pocity, pretože naň nie ste zvyknutí. Vydržať vyžaduje silnú koncentráciu. A tu narážame na problém.

Koncentrujte sa vďaka senzuálnej masáži

Problém sústrediť sa je dlhodobého charakteru a náprava si vyžaduje veľa času. Kvalitná senzuálna masáž vám pomôže celkový proces urýchliť. Opantá všetky vaše zmysly, pomôže vám vypnúť vnímanie vonkajšieho sveta. Vašu myseľ nič nevyruší, čo vám dovolí  sústrediť sa na seba a partnera. Na konci sa budete cítiť maximálne zrelaxovaný a plný sily. Párová meditácia bude rozpoznateľne jednoduchšia. Zmysly sa naučia sústrediť sa na to, čo je najpodstatnejšie. Vás a vášho partnera.

Meditácia v páre pomôže vášmu vzťahu nabrať nové kontúry. Problémom je náročný tréning, kým sa z vás stanú meditační majstri. Pomôcť vám dokáže návšteva tantra spakvalitná senzuálna masáž, ktorá vás naučí pracovať so zmyslovými vnemami a zvýši schopnosť koncentrácie. Senzuálne masáže vám tiež pomôžu rozprúdiť nové energie, vďaka ktorým bude meditácia s partnerom ešte intenzívnejšia.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ