Domov Dom, byt a záhrada Myslíme ekologicky aj ekonomicky Ecostep

Myslíme ekologicky aj ekonomicky Ecostep

podľa spravca

Sušiče rúk? Úsporné alebo antibakteriálne? Nehľadajte ďalej a rovno navštívte našu stránku ecostep.cz.

Ponúkame úsporné a antibakteriálne sušiče, pomocou ktorých ušetríte až 90 percent vašej energie. Ušetríte nielen náklady, ale pomôžete aj prírode a okoliu. Vymeňte papierové utierky a bežné sušiče za naše produkty, ktoré sú úspornejšie a šetrnejšie pre ekológiu. Ušporíte s každým jedným použitím a pomôžeme svojej peňaženke. Nesmieme zabudnúť na prírodu, ktorá sa vďaka sušičom rúk Escostep, dostáva do popredia záujmu. Naše sušiče majú oproti iným oveľa menšiu spotrebu. Naše sušiče sú vhodné aj pre potravinárstvo.

Získali sme certifikát HACCP. Sušič EcoStep-R1.1 má antibakteriálny povrch. Vybavenie produktu Ecostep pozostáva z HEPA filtra, ktorý ničí 99,9 percent baktérií vo vzduchu. Ecostep.cz vám ponúka sušič s moderným digitálnym motorom, ktorý zníži vaše náklady, ktoré môžete použiť na zakúpenie iných potrebných vecí. Certifikát HACCP získal vďaka antibakteriálnemu povrchu. Moderný digitálny motor má 2 rýchlosti, ktorých spotreba je 1000 W/ 750 W, nesmieme zabudnúť, že primeraná doba sušenia je len 10 sekúnd. Záruka je platná do 5 rokov alebo do milión použití. Sušič Ecostep obsahuje nádrž na odkvapkanie vody z rúk a zabezpečuje neutralizáciu zápachu pomocou zero-smell gélu. Okrem spomínaných vymožeností sušič rúk sa dá ovládač na diaľku. Zobrazuje počet a čas použitia.

Zaujal vás náš produkt? Chceli by ste byť ekologickejší, ale samozrejme úspornejší? Tak si nájdite čas! Zavolajte a objednajte si podľa vlastného výberu. V prvom rade pomôžete svojej peňaženke. Sušič rúk Ecostep vám zabezpečí najväčšiu kvalitu.

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ