Domov Stavebníctvo a remeslá Frekvenčné meniče VECTOR V800

Frekvenčné meniče VECTOR V800

podľa spravca

Potrebujete frekvenčné meniče VECTOR V800? Môžete si objednať produkty u nás na vyboelectric.sk. Položte si základnú otázku. Načo potrebujete frekvenčný menič?

Nová typová rada frekvenčných meničov VECTOR V800 je vhodné pre priemyselné procesy a rozsiahle továrne. Využívajú sa v priemysle pri vzduchotechnike, textile, potravinách, elektrických prevodovkách, keramike, brúskach, odstredivých strojoch, frézach a rezacích strojoch. Prečo práve frekvenčné meniče typu VECTOR V800? Frekvenčné meniče majú širokú škálu výhod. Jednou z nich je vysoká úspora elektrickej energie. Ďalšou výhodou je pozvoľný štart a dobeh motora, čo výrazne predlžuje životnosť motora a príslušenstva. Frekvenčné meniče VECTOR V800 dokážu pracovať aj na frekvencii 3200 Hz. Máju 6 digitálnych vstupov, z ktorých jeden je vysokorýchlostný pulzný a dve sú analógové.

Tiež majú jeden digitálny, analógový a jeden reléový výstup. Frekvenčné meniče sú kompatibilné s vektorovým riadením. Výroba meničov je v maximálnej kvalite a disponujú najnáročnejšími funkciami vďaka, ktorým ich pohony vieme riadiť na profesionálnej úrovni. Okrem najnáročnejších funkcií disponujú tiež špeciálnym softvérom a mnohými funkciami, ktoré im umožňujú prevádzku aj v ťažkom priemysle. Meniče V800 od vyboelectric.sk sú pripravené na okamžité použitie. Jedine ich treba zapojiť do elektrickej siete. Dajú sa riadiť nielen analógovo, ale aj digitálne a môžeme frekvenčne meniče mierne preťažiť. Podľa viacerých kritérií, ktoré spĺňajú frekvenčné meniče VECTOR V800, patria medzi špičkovú techniku, ktorú nie je možno vidieť na každom kroku. Príkladom sú aj spomínané digitálne vstupy a tiež výstupy. Nie je pochýb, že frekvenčný menič VECTOR V800 je jeden z najlepších ponúkaných produktov.

Pevne dúfam, že vás frekvenčný menič VECTOR V800 oslovil a prípadne otázky, informácie Vám odošleme do automaticky.

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ