Domov Dom, byt a záhrada Potrebujete nový rebrík? Dajte si pozor na kvalitu

Potrebujete nový rebrík? Dajte si pozor na kvalitu

podľa spravca

Každá jedna domácnosť by mala byť vybavená rebríkom, ktorý je potrebný pri rôznych domácich činnostiach alebo opravách. Keďže je na trhu množstvo rôznych prevedení, ktoré sa líšia nielen veľkosťou a cenou, ale aj účelom použitia, prispôsobiť ho môžete presne na to, na čo ho potrebujete. Ak hľadáte výrobok, ktorý je ľahký, kvalitný a využiteľný nielen v domácnosti ale v profesionálnej oblasti, odporúčame si pozrieť ponuku hliníkových rebríkov. Ide o variabilné typy, ktoré sú nenáročné na obsluhu a aj to je dôvodov, prečo si ho zamiluje každý jeden zákazník.

Ak vás tento druh rebríka osloví, stačí si vybrať už len počet schodíkov,  typ  a potrebnú funkčnosť. Veľmi obľúbenými a predávanými sú hliníkové rebríky trojdielne, ktoré sú zložené z troch dielov a preto prinášajú multifunkčné použitie. Používať ho môžete nielen ako oporný rebrík zložený z troch dielov, ale aj ako klasické ,,áčko“. Tretí diel sa dá vo väčšine prípadoch nastaviť do akejkoľvek výšky a preto sa dostanete aj na vysoko položené miesta. Maľovanie stien alebo umývanie strešných okien s ním bude jednoduchšie ako kedykoľvek predtým.

Bezpečnosť prinášajú protišmykové úchytky, vďaka ktorým dokážete udržiavať stabilitu a predchádzate tak nepríjemnému pádu alebo pošmyknutiu. Do pozornosti dávame rebrík 3×11, ktorý je v rámci trojdielnych rebríkov jedným z najobľúbenejších. Výnimočný je nielen praktickosťou, ale aj pevnosťou, stabilitou a bezpečnosťou. Významné miesto má nielen v domácnostiach, v chalupách a u záhradkárov, ale aj u profesionálov, ktorí ho využívajú každý jeden deň. V spodnej časti sa nachádza stabilizátor a súčasťou sú aj zaisťovacie popruhy. Tie sú zárukou najvyššej bezpečnosti, ktorú si pri práci na rebríku môžete dopriať.

Vyberajte rozumne

Tak, ako pri iných výrobkoch aj v tomto prípade treba vyberať trpezlivo a rozumne. To, koľko vám rebrík vydrží závisí nielen od jeho používania, ale najmä kvality. Nenechajte sa zlákať na  nízku cenu, pretože príliš lacné výrobky bývajú v mnohých prípadoch nekvalitné, ale aj nespoľahlivé. Širokú ponuku rebríkov nájdete na bugy.sk, kde si z veľkého množstva vyberie naozaj každý. Ide o slovenské rebríky distribuované do celého sveta, ktoré boli certifikované nielen na Slovensku, ale aj v Nemecku, Česku, Izraeli, Švédsku, Holandsku a Francúzsku. Okrem toho ponúka Bugy aj iné druhy výrobkov ako napríklad online drogériu, slnečné okuliare, kozmetiku a rôzne pomôcky na manuálne práce. Navštívte tento obchod a vyberte si to, čo naozaj potrebujete.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ