Domov Zdravie, krása a životný štýl Tantrická masáž vo vyššom veku: Má riziká?

Tantrická masáž vo vyššom veku: Má riziká?

podľa spravca

Hoci sa to ťažko priznáva, starnutie znižuje kvalitu vášho sexuálneho života. Fyzická výdrž i libido slabnú, komplikácie môžu spôsobiť i rôzne zranenia či choroby. Ako si pomôcť? Vyskúšajte tantrickú masáž, ktorá je omnoho menej riziková.

Sexuálne riziká vo vyššom veku

S vyšším vekom sa sex komplikuje v dvoch rovinách. Fyzickej a psychickej. Po fyzickej stránke to môže byť slabé srdce a problémy s krvným tlakom, problémy s pľúcami, pohyblivosťou kĺbov či ochabnuté svalstvo. Už si nemôžete dovoliť divoké čísla ako za mlada. Problém je však v tom, že mnohokrát ani nemáte chuť. Za to môže zníženie libida. U pánov, problémy s erekciou, u dám zníženie citlivosti pohlavných orgánov. Viagra rieši problém technicky, no samotné libido nezvýši. Naopak, celkový zážitok zo sexu môže byť skôr sklamaním ako potešením.

Sexuálne chute vám napraví erotická masáž

Hoci vaše pohlavné orgány nefungujú ako za mlada, sex si dokážete užiť aj tak. Pomôže vám objavovanie nových erotogénnych zón na vašom tele. Navyše, pokožka si udržiava svoju citlivosť celý život a teraz je ten správny čas to využiť. Na tomto princípe funguje erotická masáž, ktorá má za úlohu usmerniť tok sexuálnej energie. Objavíte pôžitky, o akých sa vám ani nesnívalo. Vôbec k tomu nebudete potrebovať klasický sexuálny styk.

Je tantrická masáž riziková?

Tantrická masáž pre seniorov nesie v sebe jedno veľké riziko. Je ním neskúsený masér alebo masérka. Je nesmierne dôležité vnímať klienta a jeho pocity počas celého procesu masírovania. Inak môžu pôžitkom prekážať, už spomínané, fyzické problémy so zdravím. Podobne, v kvalitných tantrických salónoch najmä v Bratislave dbajú na zvýšenú hygienu jednotlivých pomôcok. Náchylnosť na infekcie a rôzne kožné choroby sa totiž s pribúdajúcim vekom zvyšuje.

Ak ste boli pripravení nadobro pochovať svoj sexuálny život, ešte počkajte. Vyskúšajte kvalitnú erotickú masáž v Bratislave a takmer s istotou si to rozmyslíte. Nedovolíte predsa veku prekážať vašim najslastnejším pôžitkom.

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ