Domov Technika a internet Nestihli ste obľúbený seriál? Digitálna televízia to zariadi

Nestihli ste obľúbený seriál? Digitálna televízia to zariadi

podľa spravca

Nájsť 5 najlepšie platených seriálových hercov nie je problém. Sú dobrí a poznajú ich ľudia na celom svete. Inak by medzi najlepších pravdepodobne nepatrili. Prvú štvorku spája rovnaký seriál. Ktorý? Tipnite si.

Päťku uzatvára Námorný vyšetrovací úrad a herec, bez ktorého si tento seriál nedokážete predstaviť. Hľadajte ďalej. Sympatický Michael Weatherly, ktorý stvárňuje Anthonyho DiNozzo, to veru nie je.

Vedie Teória veľkého tresku

Prvé štyri priečky najlepšie zarábajúcich seriálových hercov obsadili predstavitelia americkej situačnej komédie Teória veľkého tresku (The Bing Bang Theory). Seriál je z prostredia mladých fyzikov. Napriek náročnej, na vedu zameranej téme už roky láka pred televízne obrazovky divákov rôznych vekových kategórií z celého sveta. USA, Kanada, India, Veľká Británia, Austrália, Slovenská republika. Všetci sme zvedaví, ako sa odvíjajú životy ľudí, ktorí z davu už na prvý pohľad vyčnievajú.

Nezvyčajná komunikácia hlavných predstaviteľov a situácie, s ktorými sa bežný človek v živote nestretne. Alebo ich nerieši, lebo to nepotrebuje. Výnimkou je blondínka Penny, ktorá nás drží pri zemi. Svet vedy jej nič nehovorí. Napriek tomu si s fyzikmi, ktorí pôsobia trochu čudne, rozumie. Pomaly preniká do ich sveta a poodhaľuje im ten náš. Svet fyzikov, ktorí rozumejú úplne všetkému, je odrazu úplne naruby. Porozumieť žene a ešte k tomu peknej je nad ich vedecké schopnosti. Práve preto v ich spolužití vzniká toľko zaujímavých a vtipných situácií, ktoré si nechceme nechať ujsť.

Lepšia sledovanosť, vyššia cena

Teória veľkého tresku a vtipné hlášky, o ktoré v seriáli nie je núdza, pobláznili celý svet. Aj to je dôvod, prečo štyria z 5 top najlepšie zarábajúcich hercov obsadili prvé priečky. Jim Parson, predstaviteľ Sheldona Coopera, sa v tomto rebríčku objavil na prvom mieste už štvrtýkrát po sebe. Introverta, ktorý prijíma okolitý svet a ľudí v ňom po svojom, zahral naozaj dokonale. Občas je ťažké uveriť, že ide len o herecký výkon. Vysoké IQ mu spôsobuje nemalé ťažkosti, najmä v chápaní citov a vzťahov.

Má svoje rituály a poctivo ich dodržiava. Akékoľvek vybočenie z dlho zaužívanej schémy mu robí problém. S TV v mobile si osud fyzika žijúceho vo vlastnom svete môžete pozrieť kdekoľvek. Spríjemní vám cestu v autobuse či čas strávený v čakárni. Seriál vás príjemne pobaví aj niečo naučí.

Leonard tiež nezaháľa

Druhým najlepšie plateným hercom je Johnny Galecki, ktorý v spomenutom seriáli stvárňuje Leonarda Hofstadtera. Experimentálny fyzik, ktorý sa s IQ nedostal až tak vysoko ako jeho spolubývajúci Sheldon, ale stále sa má čím pochváliť. Vo vzťahu k ženám si neverí, ale záujem o ne neskrýva. Suseda Penny ho zaujala už na prvý pohľad, ale dlho ju pokladá za nedosiahnuteľnú métu. Leonard je dôkazom toho, že všetko sa dá, keď sa chce. V siedmej sérii sa po mnohých peripetiách, ktoré vznikajú pre odlišnosť ich pováh, nakoniec zoberú.

Nestihli ste svadbu Penny a Leonarda? Nevadí. Vďaka digitálnej televízii si ju môžete kedykoľvek pozrieť. Nedržte sa programu, ktorý určili televízie. Vytvorte si svoj vlastný. S digitálnou televíziou je to hračka.

Najlepší kamaráti sú na tom rovnako

O tretie a štvrté miesto sa delia najlepší seriáloví priatelia Rajesh Ramajan Koothrappali (Kunal Nayyar) a Howard Joel Wolowitz (Simon Helberg) . Najväčším problémom hanblivého časticového astrofyzika z Indie Rajesha je rozprávať sa so ženami. Bez alkoholu a experimentálnych medikamentov to nedokáže.

Napriek tomuto nedostatku sa záujmu zo strany žien teší viac ako jeho prehnane sebavedomý kamarát Howard. Jediný zo spomenutých vedcov nemá doktorský titul a Sheldon mu to rád a často pripomína. Ženy sa mu páčia, ale svojím zjavom a niekedy až nepríjemným humorom sa mu dokonale darí ich odrádzať. Až kým sa nestretne s Bernardette. S TV v mobile vás ich životné cesty nenechajú chladnými.

Pozor, na piatej priečke je zmena

Piatym najlepšie plateným seriálovým hercom je Mark Harmon z krimi seriálu z prostredia námornej kriminálnej polície NCIS, kde stvárňuje vyšetrovateľa Leroya Jethra Gibbsa. Špeciálni agenti sú pod vedením skúseného Gibbsa schopní riešiť a odhaliť všetky zločiny spáchané vo vojenskom námorníctve a námornej pechote. Každý diel seriálu vás prekvapí novou akčnou zápletkou a herecké výkony hercov vás udržia po celý čas v príjemnom napätí.

Dosiahnuť medzinárodný úspech seriálu pomohla aj skutočnosť, že jej tvorcovia sa s agentmi NCIS skutočne stretávali. Chceli vedieť, ako vyzerá ich reálny život a operácie, ktoré musia riešiť, aby ich do seriálového sveta dokázali preniesť naozaj verne.

Obľúbený seriál? Pustite si ho tu a teraz

Na mieste a čase nezáleží. So širokou ponukou TV kanálov s archívom a vlastným nahrávaním si svoj obľúbený seriál pozriete vtedy, keď chcete. Nielen jednu časť. Celú sériu naraz. Neobmedzujte sa. Vy si vyberáte, čo a kedy pozeráte. Teória veľkého tresku či NCIS vyšetrovací tím. Alebo poznáte ešte niečo lepšie?

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ