Domov Zdravie, krása a životný štýl Tepláková súprava ako spojenie štýlu a pohodlia

Tepláková súprava ako spojenie štýlu a pohodlia

podľa Viktor Fiala

Tepláková súprava je jedinečným kúskom, ktorý by nemal chýbať v žiadnom šatníku. Situácie, kedy sa na vás ľudia pozerali s údivom či pohoršením, že ste sa zabudli prezliecť z domáceho oblečenia sú už preč. Dnes sú pohodlné tepláky a mikiny módnym trendom číslo jeden a stretneme sa s nimi na každom rohu.Tepláková súprava ako spojenie štýlu a pohodlia

Tepláková súprava je dnes každodenným kúskom na rôzne príležitosti. Práve aktuálna situácia nás donútila hľadať také kúsky oblečenia, ktoré sú vhodné kamkoľvek a ponúkajú maximálne pohodlie pri bežných činnostiach.

Tepláková súprava je výbornou voľbou na večerné stretnutie s priateľmi

Tepláková súprava ako univerzálny kúsok je ľahko kombinovateľná s inými štýlmi, dokáže sa pohybovať v spektre elegancie v kombinácii s kabátom či podpätkami, streetwearu s koženou bundou alebo bomber bundou a v neposlednom rade vo svete športového oblečenia, odkiaľ primárne aj pochádza.

Nový trend v podobe teplákovej súpravy?

Pánska i dámska tepláková súprava má za sebou dlhú a pestrú históriu. „Teplákovky“ si obľúbili už naši rodičia a dnes sme na rade my. Opätovný návrat trendu teplákovej súpravy sa nesie v spojení dvoch svetov, a to streetwearu a sportswearu. Športové prvky sa postupne premiešavajú s tými pouličnými a vznikajú nové trendy ako sú teplákové súpravy.Tepláková súprava ako spojenie štýlu a pohodlia

Risk alebo stávka na istotu

Mladí ľudia milujúci módu sa rozhodli zariskovať a svoje domáce športové oblečenie obliecť aj na kávu či večeru do mesta. Tento zámer im vyšiel a dnes už nikto nedá dopustiť na svoju mikinu s teplákmi.

Vďaka rôznym materiálom, strihom či farebným spracovaniam si dokáže každý nájsť to svoje a pomocou oblečenia odprezentovať vlastný názor i identitu. Pohodlné súpravy sú vhodnou voľbou rovnako ako pre mužov i pre ženy. Pri teplákových súpravách neexistujú pravidlá, preto je dôležité nosiť ich so sebavedomím a nebáť sa experimentovať.

Tepláková súprava už dávno nie je len na doma

V e-shope SportsHouse vám preto prinášame pánske teplákové súpravy aj dámske teplákové súpravy, ktoré sú dizajnové, nadčasové a vyrobené z kvalitných materiálov. SportsHouse prináša teplákové súpravy svetoznámej značky Sik Silk. V ponuke nájdete viaceré farebné kombinácie, látky a štýly, z ktorých si dokáže vybrať úplne každý.

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ