Domov Nakupovanie, oblečenie, móda Trendom súčasnosti je rodinné oblečenie. Vyskúšali ste ho?  

Trendom súčasnosti je rodinné oblečenie. Vyskúšali ste ho?  

podľa spravca

Možno ste už aj vy niekde zachytili fotografie, kde sú rodičia oblečení rovnako ako ich deti. Nejde o žiadne oblečenie pre vyvolených, práve naopak, rodinný dress code sa stáva čoraz viac žiadanou záležitosťou nielen pre mamy a dcéry, ale aj otcov a synov. Táto móda v poslednom čase ovláda sociálne siete a prezentujú sa ňou mnohé známe osobnosti a blogeri. Ak vás tento štýl zaujal, nebojte sa ho vyskúšať tiež.

Mama a dcéra môžu vyzerať úplne rovnako

Možno sa mnohé ženy teraz zamyslia nad tým, prečo by ich dcéry mali vyzerať úplne totožne ako ony. Pravda je však taká, že väčšina žien túži v živote nielen po dcére, ale aj po tom, aby sa na ňu v niečom podobali. Zladiť ju do rovnakej módy je tou najjednoduchšou cestou ako to dosiahnuť a preto sa rodinné oblečenie rozširuje rýchlosťou svetla. Realita je dokonca taká, že dcéry sa chcú podobať na svoje matky ešte viac a to najmä čo sa ich šatníka týka. Určite ste sa stretli s tým, že ste si vy alebo vaša dcéra obliekala veci z maminho šatníka a skúšala jej topánky. Dnes jej vďaka širokej ponuke na trhu môžete dopriať vlastné kúsky oblečenia, ktoré budú vyzerať rovnako ako tie vaše. Už nikdy sa nebudete musieť obávať o dlhé šaty na špeciálnu príležitosť, ktoré boli kvôli dcére a jej hrám vystavované toľkým rizikám.

Ako sa k rodinnému oblečeniu dostať?

Kým v minulosti sa dalo rodinné oblečenie zohnať len veľmi ťažko, dnes ho môžeme zakúpiť u mnohých predajcov. Vyberať si tak môžete nielen z rôznych značiek, ale aj štýlov, kvality a ceny. Kombinovať sa dajú nielen rôzne kúsky rovnakej farby, no obliecť sa dá úplne totožne aj s vašimi ratolesťami. Ak ste o takomto niečom doteraz len snívali, splňte si tento sen čo najskôr. Jeseň je obdobím, kedy sa dajú spolu kombinovať naozaj rôzne odevy a doplnky, preto ju využite naplno. Aj malé dievčatá sa túžia niekedy cítiť ako dospelé dámy, ktoré sa chcú páčiť, preto by ste im mali tento pocit dopriať. V prípade, že sa chystáte na špeciálnu akciu akou je napríklad svadba, je to výborná príležitosť na zladenie celej rodiny. Dlhé šaty mama a dcéra si môžete zakúpiť z pohodlia domova bez toho, aby ste ich hľadali po celom meste. Vyhrajte sa s možnosťami, ktoré vám detský svet módy ponúka a očarte svoje okolie tak, že na vás nikdy nezabudnú. Oblečenie papi mama a dcéra je šité na mieru tak, aby vyhovelo vašim predstavám a tvarom. Urobte každý jeden deň jedinečným a buďte vo vašom okolí rozpoznateľné.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ