Domov Dom, byt a záhrada 5 hlavných dôvodov prečo kúpiť masívny, drevený nábytok

5 hlavných dôvodov prečo kúpiť masívny, drevený nábytok

podľa Viktor Fiala

Ako už iste všetci viete a samotný názov nášho eshopu napovedá, venujeme sa iba nádhernému drevenému nábytku. Milujeme drevo, a preto na našich stránkach nenájdete nič iné, než poctivé a masívne drevo. Sme stopercentne presvedčení, že nákup dreveného nábytku bude dobrou voľbou pre akýkoľvek domov. Ak si stále nie ste istí, prečítajte si tento článok a zistite hlavné a obľúbené dôvody prečo zvoliť masív.

Nech je váš štýl akýkoľvek, drevo vás vždy nadchne

Masívny nábytok z dreva nielenže vyzerá pôvabne, ale tiež dokáže priniesť charakter do každej domácnosti. A čo je najúžasnejšie – existuje veľký rad rôznych druhov dreva, z ktorých môžete vyberať podľa svojho obľúbeného štýlu. Každý z nich má odlišný vzhľad. Napríklad, dubové drevo má nádhernú červenkastú farbu, ktoré sa vyznačuje svojou špecifickou prírodnou maľbou a môže pridať pocit ľahkosti a moderného dizajnu do každej miestnosti. Medzi veľmi obľúbené patria dubová lôžka z radu Natural vďaka svojej vysokej životnosti a použitému materiálu, ktorý je veľmi odolný a pevný.

Jednoduchá starostlivosť je na nezaplatenie

Drevený nábytok je dokonalým a večným vybavením na celý život. Starostlivosť oň je veľmi jednoduchá. Ľahko sa čistí suchou handričkou z mikrovlákna alebo prachovkou, čím jednoducho nežiadaný prach zotriete. Aby ste zamedzili šíreniu prachu do ovzdušia vašej domácnosti, nebojte sa handričku mierne navlhčiť.

Každý kus z našej ponuky dreveného nábytku je ošetrený prírodným olejom, alebo voskom či farbou. Olej aj vosk krásne zvýrazní kresbu dreva. Môžete tu nájsť aj nádhernú nevšednú farbu, ktorá materiál neprekryje, ale zvýrazní. Jedná sa o krásnu kolekciu Country New, ktorá vás určite nadchne svojím dizajnom.

Drevo je spoľahlivý parťák na celý život

Samozrejme drevený nábytok je nákladnejší na počiatočnú investíciu viac, ako drevotrieskový, ale dobre skonštruovaný nábytok z dreva je veľmi odolný a navrhnutý tak, aby vydržal dlhé desaťročia. Prezrite si našu kolekciu, ktorá je vyrobená s ohľadom na moderný štýl, ktorý bude vyzerať nádherne aj desaťročia. A to len vďaka svojmu materiálu a jedinečnému prírodnému vzhľadu.

Odolný a veľmi pevný

Každý nábytok je navrhnutý tak, aby bol odolný a pevný dlhé roky. Každá nami ponúkaná komoda z masívu bude odoslaná v zostavenom stave, čo znamená, že bude pevnejšia a odolnejšia, ako keď bude rozložená putovať až k zákazníkovi. Na všetky zásuvky používame kvalitný otvárací systém, aby sme vytvorili trvanlivý, silný a vizuálne príťažlivý nábytok.

Niekedy si priplatiť za kvalitu stojí za to

Hovoríte si, že masívny nábytok zvýši vaše počiatočné investície? Áno, máte pravdu, ale zvýšia sa len preto, lebo kupujete nábytok profesionálne spracovaný, z kvalitných materiálov a odolný. Niektorý nábytok vám z nášho eshopu bude odoslaný v zostavenom stave, čo tiež veľmi zvýši jeho životnosť. Preskúmajte náš eshop drevko.sk podrobnejšie a presvedčte sa sami. Dúfame, že sme vám v rozhodovaní aký zvoliť nábytok pomohli.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ