Domov Zdravie, krása a životný štýl Táto telová kozmetika by vám doma nemala chýbať

Táto telová kozmetika by vám doma nemala chýbať

podľa Viktor Fiala

Pod pojmom starostlivosť o krásu si veľa žien predstaví pleťovú a vlasovú kozmetiku. Práve vlasy a tvár sú časti tela, ktoré je najviac vidieť. Každá dáma túži po sviežo vyzerajúcej pleti a lesknúcich sa vlasoch. Ale čo zvyšok tela? Zanedbať kožu na rukách, nohách alebo prsiach sa vám môže vypomstiť v podobe suchej, popraskanej a mdlo vyzerajúcej pokožky.

Ako si vybrať telovú kozmetiku

Telové mlieka, toniká, spreje, oleje či balzamy by mali byť súčasťou dennej starostlivosti o vašu pokožku. Po sprchovaní je koža suchá a je potrebné jej dodať hydratáciu. obsahuje látky nevyhnutné pre výživu pokožky, pre jej mladistvý a zdravý vzhľad. Ako si vybrať vhodnú telovú kozmetiku? Ľudské telo sa skladá z veľkej časti z vody. Bez vody by sme nemohli existovať. Naša pokožka vie časť hydratácie získať z tekutín, ktoré pijeme. Zvyšok vlhkosti jej musíme dodať starostlivosťou z vonku vo forme telovej kozmetiky. Uprednostňujte takú, ktorá je vyrábaná z prírodných ingrediencií bez použitia umelých látok. Bylinkové prípravky s obsahom vitamínov, prírodných olejov a s výťažkami z ovocia sú najlepšou voľbou. Vždy prihliadajte na typ vašej pokožky – mastná, zmiešaná či suchá. Špeciálnu starostlivosť si vyžaduje problematická koža. V tomto prípade uprednostnite produkty predávané v lekárňach. Telovú kozmetiku meňte podľa ročného obdobia, pretože aj vaša pokožka má rôzne cykle. Pri výbere sa sústreďte na produkty, ktoré sa rýchlo vstrebajú a nezanechávajú na pokožke mastný film. Komfortný pocit by mal byť na prvom mieste. Ak chcete chrániť životné prostredie, vyberajte si produkty balené v recyklovateľných obaloch.

Poznáte kozmetiku Saloos?

Hľadáte prírodnú kozmetiku najvyššej kvality? Vyskúšajte značku Saloos. Kozmetika Saloos pochádza od našich susedov z Čiech a je vyrábaná z čistých prírodných surovín. Základným princípom kozmetiky Saloos je spojenie darov prírody s prihliadnutím na potreby ľudského tela. Produkty Saloos sú určené pre ľudí, ktorí chcú dopriať pokožke regeneráciu a zachovať jej krásu. Vďaka tomu dosiahnete harmóniu tela, ale aj psychickú pohodu pomocou relaxácie pri používaní prípravkov Saloos. Kľúčom ku kvalite je predovšetkým overený pôvod a zloženie surovín, na ktoré značka Saloos kladie zásadný dôraz. Saloos ponúka rokmi overené produkty určené na starostlivosť o pokožku tela i tváre za poctivé ceny. Sami sa presvedčte o veľkom výbere prípravkov tejto značky na stránkach naureus.sk. Kliknutím na stránky naureus.sk urobíte prvý krok k nádhernej a zdravo vyzerajúcej pokožke.

 

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ