Domov Technika a internet 5 otázok a odpovedí o ready made s.r.o.

5 otázok a odpovedí o ready made s.r.o.

podľa Viktor Fiala
5 otázok a odpovedí o ready made s.r.o.

So začiatkom podnikania sa nespájajú len administratívne postupy, ale tiež pochybnosti a otázky. Mať dobrý nápad a podnikateľský plán niekedy zmarí skutočnosť, že založenie spoločnosti je komplikované a finančne náročné. Ak chcete začať podnikať rýchlo a od prvého dňa mať prehľad o nákladoch na založenie, odporúčame vám kúpiť ready made s.r.o.. Ktorých 5 otázok pred zaobstaraním ready made s.r.o. trápia podnikateľov?

1. Ako dlho trvá obstaranie ready made s.r.o.?

Založenie s.r.o. a kúpa ready made s.r.o. sú z hľadiska časovej náročnosti diametrálne odlišné spôsoby začiatku podnikania. Proces založenie eseročky sa môže tiahnuť týždne. Oproti tomu kúpiť ready made s.r.o. znamená, že podnikáte behom dvoch až troch dní. Ako je to možné? Po podpise zmluvy je spoločnosť plne vo vašich rukách.

2. Aké riziká prináša kúpa ready made s.r.o.?

S kúpou ready made s.r.o. pre vás nevznikajú žiadne riziká. Práve naopak, pretože založenie s.r.o. sa niekedy predĺži kvôli zle vyplneným formulárom alebo chýbajúcim podpisom. Ready made s.r.o. je už založená. Môžete si overiť jej históriu a právnu či ekonomickú bezúhonnosť.

3. Skutočne môže podnikať dňom kúpy ready made s.r.o.?

Kúpiť ready made s.r.o. je jedinou cestou, ako môžete začať podnikať z minúty na minútu. Ihneď pod podpise zmluvy smiete vykonávať všetky podnikateľské činnosti zapísané pre danú firmu v živnostenskom registri. Už založené ready made s.r.o. majú v predmetoch podnikania všetky bežné činnosti, s ktorými môžete vykonávať prakticky neobmedzené podnikanie. Podpisom zmluvy je možné vystavovať faktúry i konať v mene spoločnosti.

4. Aké kroky musím podniknúť po kúpe ready made s.r.o.?

Po kúpre ready made s.r.o. vás nečakajú žiadne byrokratické povinnosti a ani platby. Ready made s.r.o. je pripravená na okamžite podnikanie. Spoločnosť má schválené živnostenské oprávnenie a je zaregistrovaná na daňovom úrade t.j. má pridelené daňové identifikačné číslo.

5. Koľko stojí ready made s.r.o.?

Približná suma za kúpu ready made s.r.o. je 300 €. Táto suma je konečná a zahŕňa všetky poplatky. Môžete síce nájsť firmy, ktoré predávajú ready made s.r.o. lacnejšie, ale radšej si overte ich referencie. Ak sa rozhodnete kúpiť eseročku, ktorá je platcom DPH, cena sa vyšplhá približne na 1400 €.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ