Domov Technika a internet Ako sa pripraviť na prvé rande? Skúste tieto afrodiziakové drinky!

Ako sa pripraviť na prvé rande? Skúste tieto afrodiziakové drinky!

podľa spravca

Aj keď je po Valentínovi, deň na to pravé rande je ako každý iný.  Ak hľadáte nejakú šťavu do bežného komba „čokoláda-kvety-večera“, uistite sa, že ste si zazásobili domáci bar s afrodiziakálnymi nápojmi, ktoré sľubujú viac ako len obsah alkoholu. Pomôžu vám dostať sa do tej správnej nálady.

Šampanské

Rýchlosť bubliniek pri otváraní fľaši je konečným symbolom luxusu a úspechu – nie je divu, že šampanské je klasickým afrodiziakom. Bublinky pomáhajú alkoholu vstúpiť do krvného obehu rýchlejšie ako iné vína.

Napite sa a vychutnajte si kvasnicovú vôňu (pravdepodobne zdieľa niektoré vlastnosti s ženskými feromónmi), brnenie bublín a chlad nápoja – táto kombinácia spôsobí okamžitý vzrast vašich túžob!

Portské

Fortifikované víno, ktoré portugalci robia a vyvážajú od roku 1600, dlží svoju dlhotrvajúcu popularitu práve svojmu afrodiziakému efektu. Biela verzia je silnejšia ako červená a najlepšie funguje v kombinácii s jahodami alebo čokoládou.

Absint

Najtajnejší nápoj na svete a modrá pilulka času pre umelcov a intelektuálov z Belle Époque. Absinth tvrdí, že zvyšuje citlivosť všetkých zmyslov, zintenzívňuje vaše skúsenosti a robí sexuálne chvíle nezabudnuteľné!

Stačí vybrať to najlepšie palivo pre vašu raketu, pridať správnu atmosféru, nejaké to dobré jedlo a ste pripravení na to, aby sa diali zázraky!

Predaj alkoholu v Bratislave dodáva ALKO90.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ