Domov Technika a internet Porovnanie poistenia má svoje výhody

Porovnanie poistenia má svoje výhody

podľa spravca

Poistenie je jedným z produktov, ktoré si nekupujeme len tak. Či už ide o povinné zmluvné poistenie, KASKO alebo cestovné poistenie, vždy zvažujeme viacero faktorov. Najčastejšie sa rozhodujeme podľa ceny, ale nemenej je dôležitý aj rozsah poistného krytia. Orientácia vo všetkých možnostiach a ponukách, ktoré máme k dispozícii, tak môže byť náročná a málokto na to má čas. Dobrou správou preto je, že na nájdenie najlepšej ponuky poistenia a jeho následné uzatvorenie už nepotrebujete pol dňa, ale iba niekoľko minút.

Poistenie priamo z obývačky

Počuli ste už o online porovnaní cien poistenia? Ak hľadáte najlacnejšie PZP, tu ste na správnom mieste. Rovnako to platí aj v prípade, že hľadáte cestovné poistenie alebo havarijnú poistku. Porovnávacia kalkulačka vám za niekoľko sekúnd vygeneruje dostupné ponuky, zoradené od najlacnejšej po najdrahšiu. Pri každej ponuke sú zobrazené aj dostupné pripoistenia a doplňujúce informácie o poistných limitoch. Všetky ceny sú konečné a sú v nich zahrnuté dostupné zľavy a bonusy. Čo ďalej? Stačí si jednu z ponúk vybrať, uzatvoriť poistenie a uhradiť poistné. Vaše poistenie sa tak stáva platným a to ani nemusíte vyjsť z domu.

Portál spoločnosti Netfinancie vám však ponúka oveľa viac. Tápate v otázkach evidencie vozidla, potrebujete poradiť pri kúpe auta alebo neviete, ako presne postupovať pri strate batožiny v zahraničí? Na tejto stránke nájdete množstvo užitočných informácii a praktické rady a tipy na jednom mieste. Uzatvorenie poistenia nikdy nebolo pohodlnejšie. Presvedčte sa o tom aj vy.

Zdroj obrázka: pexels.com

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ