Domov Zdravie, krása a životný štýl Ako sa pripraviť na tantrickú masáž?

Ako sa pripraviť na tantrickú masáž?

podľa spravca

Rozhodli ste sa vyskúšať tantrickú masáž? Už asi viete, čo vás čaká, avšak stále vám chodí po rozume, ako sa na takúto masáž pripraviť. Povieme si, čoho by ste sa mali pred masážou vyvarovať a čo by ste si mali so sebou na tantrickú masáž vziať.

Čo nerobiť pred tantrickou masážou?

Na masáž si zoberte predovšetkým stuhnuté telo,

Príprava na tantrickú masáž je podobná ako príprava na akúkoľvek inú masáž. Má však aj svoje špecifiká.

  • Nekonzumovať ťažké jedlá. Do masážneho salónu by ste nemali prísť najedený. Budete ležať aj na bruchu a v tomto prípade by vám nafúknuté bruško mohli vadiť.
  • Nepiť alkohol. Neodporúča sa aby ste sa pred tantrickou masážou “posilnili” tvrdým alkoholom. Pri masáži dochádza k prekrveniu celého tela a alkohol by sa tak rýchlejšie vstrebal. A vy samozrejme nechcete masáž prespať, ale si ju užiť. Iné je, keď vám v tantrickom masážnom centre ponúknu pohárik vínka, aby ste sa trošku odreagovali v prípade, že sa hanbíte.
  • Nevystavovať telo veľkej silovej záťaži. Posilovanie alebo iná činnosť, z ktorej by ste mohli mať svalovku sa pred masážou neodporúča. Silnejšie dotyky by totiž mohli znásobiť bolesť svalov.
  • Pri tantrickej masáži sa vás tantra masérky dotýkajú aj intímnych partií a preto sa viacerí z vás pýtajú čo s nimi. Tantra masérky odporúčajú si ich predovšetkým umyť. Ak nemáte vo zvyku si upravovať intímne partie a nepríde vám to prirodzené, holiť si ich nemusíte. To platí aj o celom tele. Oholený chrbát, na ktorom sa pomerne rýchlo spraví strnisko môže tantra masérku pichať. Ak už sa rozhodnete pre zbavovanie chĺpkov, tak radšej použite voskovú depiláciu. Každopádne hygiena je základ.
  • Samozrejmosťou je, že na masáž máte prísť zdraví. Ak cítite, že máte horúčku a nie ste vo svojej koži. Ostaňte radšej doma. Z masáži by ste si neodniesli maximum.

Ako prebieha tantrická masáž?

Na tantra masáž sa dostavte včas. Nie je vhodné hneď zo začiatku stresovať a byť uponáhlaný. Máte prísť v pohode a uvoľnený aby ste mali z tantrickej masáže väčší pôžitok. Rovnako aj čas masáže je dôležitý. Ísť na tantrickú masáž po náročnej porade v práci a predtým ako máte ísť na rodičovské združenie svojho dieťaťa nie je veľmi vhodný čas. Mali by ste vybrať termín v dni, ktorý je u vás pokojnejší a vaša myseľ nebude zaneprázdnená toľkými povinnosťami.

Po príchode do tantrického salónu sa o vás tantra masérky postarajú a vy nemusíte nič riešiť. Najprv sa s vami porozprávajú, aby uvoľnili atmosféru. Vyzlečú vás a okúpu. Príde do miestnosti kde vás čaká príjemné prostredie, vôňa a jemná hudba. Pri masáži iba relaxujte, nič nehovorte, pokiaľ to nie je nevyhnutné, nakoľko tantra masáž je aj o správnom dýchaní. Vzdychy a podobné hlasové prejavy však pokojne zo seba pustite.

Po masáži vám tantra masérky nechajú čas na to, aby doznel celkový zážitok z masáže. Keďže budete naolejovaný, pokojne môžete ísť znovu do sprchy a olej zo seba zmyť. Zrelaxovaní s novou energiou môžete pokračovať vo svojom živote.

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ