Domov Technika a internet Ako udržať dobré vzťahy s firemnými partnermi? Potešte ich darčekom!

Ako udržať dobré vzťahy s firemnými partnermi? Potešte ich darčekom!

podľa spravca

 

„Prajeme Vvm šťastný nový rok!“ Klasické prianie, ktoré neublíži, ale zároveň neprekvapí. Zahoďte klišé za hlavu a ukážte svojim klientom, zákazníkom alebo firemným partnerom svoju výnimočnosť. S blížiacim sa novým rokom vám pomôžu zaujímavé, cenovo dostupné a kvalitné reklamné darčekové predmety.

Oblečenie s reklamnou potlačou

Pekné a kvalitné oblečenie na zimu ocení každý. Zároveň sa tak vaše reklamné logo dostane všade tam, kde sa ocitne jeho nositeľ. Vyberať si môžete z množstva nepremokavých, vetruodolných, vodeodolných, softshellových zimných búnd, kabátov či svetrov. Na každý z typov je možné potlačiť firemné logo, k dispozícii sú aj rôzne veľkosti, farby a strihy.

V chladnej zime dobre poslúžia aj iné kusy oblečenia. Tričká, košele, polokošele, mikiny, svetre, spodná bielizeň, ponožky, športové tričká, čiapky, šály, šatky či rukavice; toto všetko sa môže stať zaujímavým a praktickým darčekom, na ktorom sa bude vaša reklama krásne vynímať.

Ak hľadáte univerzálny darček, ktorý nie je obmedzený konfekčnou veľkosťou, ste na správnej adrese. Froté uteráky, osušky, župany či deky potešia, neurazia a v zimnom období nájdu zároveň aj praktické využitie. V kombinácii s vaším logom sa tak stanú skvelým reklamným predmetom, ktorý môžete darovať komukoľvek a kedykoľvek.

Sladké darčeky a prírodná kozmetika

Sladkosti zaberajú na každého. Ak hľadáte jednoduchšie verzie sladkých darčekov alebo máte záujem o honosnejšie verzie, neváhajte a doprajte vašim firemným partnerom jedinečné labužnícke zážitky. Kvalitné čokolády, bonboniéry, darčekové sady, pralinky, koláče, perníky sú garanciou úspechu.

Maškrtníkov potešia aj starostlivo vyberané darčekové sady so zimnou tematikou, ktoré obsahujú z každého rožka troška, aby si každý prišiel na svoje. Siahnuť môžete po rôznych kombináciách s medom, medovinou, čajom, punčom, orieškami, vínom, perníkmi alebo čokoládou, ktoré boli vyrobené na Slovensku a v Českej republike. Všetky produkty môžu byť doplnené vaším logom vytlačeným na etikete alebo samolepke.

Počas zimy sa treba zabezpečiť nielen kvalitným oblečením či lahodným jedlom, pozornosť venujte aj kvalitným kozmetickým produktom, ktoré sa postarajú o blahobyt pokožky či vlasov. Produkty ako prírodné mydlá, sprchové gély, šampóny, peny do kúpeľa či kúpeľná soľ nakombinované do rôznych balíčkov môže byť pekným a všestranným darčekom, ktorý nielen poteší, ale aj lieči.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ