Domov Zdravie, krása a životný štýl Ako vybrať vhodnú erotickú poviedku

Ako vybrať vhodnú erotickú poviedku

podľa Viktor Fiala
Ako vybrať vhodnú erotickú poviedku

Výber vhodnej erotickej poviedky môže byť rovnako náročný ako výber napríklad takej robotickej kosačky. Kým pri robotickej kosačke vás zaujímajú rôzne technické parametre a funkcie, pri výbere erotickej poviedky sú dôležité iné špecifiká. Aké? Pozrime sa na to spolu.

Ak vyberáte erotickú poviedku pre vás samotných, je výber vlastne veľmi uľahčený. V podstate nemusíte nad špecifikami ani veľmi rozmýšľať, vyberiete si jednoducho takú, ktorá sa vám páči, ktorá vás zaujala. Nemusíte vedome vedieť, aké „parametre“ za tým stoja, pretože ste sa na základe nich automaticky rozhodovali. Ak však vyberáte erotickú poviedku napríklad ako darček pre kamarátku, máte pred sebou prácu hodnú detektíva. Čo všetko teda musíte zistiť?

Vlastne musíte prísť len na jednu základnú vec, a to, čo ju vzrušuje. To je vlastne tá najpodstatnejšia otázka, na ktorú odpoveď, proste musíte poznať. Samozrejme je to veľmi všeobecná otázka, preto sme ju rozdelili na tieto konkrétnejšie otázky:

  • Obľúbená poloha pri sexe

Má najradšej misionára alebo si to viac užíva v akrobatickej polohe niekde medzi kuchynskou linku a jedálenským stolom?

  • Obľúbené miesto

Je to milovník klasiky v manželskej posteli alebo vyhľadáva skôr kuriózne miesta, ktoré vháňajú do krvi pár kvapiek adrenalínu?

  • Romantika či sado maso

Má rada, keď ju pritom partner nežne hladí po vlasoch alebo ocení skôr putá a bičík?

  • Má nejaká špeciálne chúťky?

Nemusí to byť rovno fekalizmus. Myslíme skôr niečo také, ako, že ju vzrušuje keď jej partner oblizuje prsty na nohách…

  • Neklasické erotogénne zóny

Niekoho dostane už len predstava, že mu partner fúka za ucho či za krk, niekoho vzrušuje pohladenie na kolene, či na zátylku. Má vaša kamarátka také miesto?

  • Čo ju naopak úplne „vypína“ – teda je pre ňu úplne asexuálne

Ak sa jej už len pri pomyslení na análny sex dvíha žalúdok, erotická poviedka s takýmto zameraním by určite nebola dobrý nápad

Tak, ak budete poznať už len 2-3 odpovede, ste na dobrej ceste vybrať poviedku, ktorá splní svoj účel. A od toho erotické poviedky a dobré kamarátky predsa sú.

 

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ