Domov Zdravie, krása a životný štýl Aký musí byť dokonalý darček k narodeninám?

Aký musí byť dokonalý darček k narodeninám?

podľa Viktor Fiala
Aký musí byť dokonalý darček k narodeninám?

Keď niekoho milujeme, snažíme sa mu vyčarovať úsmev na perách počas každého dňa. Keď niekoho milujeme, dlhé hodiny až dni uvažujeme o tom, čo by mu spravilo radosť ako darček k narodeninám. Darčeky k narodeninám pre partnera musia byť dokonalé. Ak dokonalý dar vyzerá?

Musí mať trvalú hodnotu

Na tom, čo partnerovi darujete veľmi záleží. Darčeky k narodeninám by mali mať trvalú hodnotu. Malo by ísť o dar, ktorý nezapadne prachom a neskončí v koši. Oba parametre dokonalého darčeka spĺňajú dary vo forme zážitkov. Pokojne môže ísť o večeru vo dvoch, ktorú sami pripravíte a partnera zaveziete na opustené miesto. Jedlo môžete servírovať na brale, pri jazere alebo v lese. Netradičné miesta a netradičné zážitky sú jednoducho perfektné.

Okrem večere alebo výletu sú skvelým tipom na dokonalé darčeky rôzne adrenalínové a zážitkové dary. Zážitkové darčeky pre ženy môžu byť vo forme letu balónom alebo vyhliadkového letu nad mestom. Pridajte k letu kyticu ruží, šumivé víno a vytvoríte ideálny dar.

Musí vystihovať danú osobu

Ak sa váš partner bojí výšok, tak by nebolo vhodné mu darovať zoskok padákom alebo paragliding. Ak má naopak rád rýchlosť a letecké zážitky, kúpte mi let stíhačkou či vrtuľníkom. Vždy a za každých okolností musíte kúpiť dar, ktorý danú osobu vystihuje.

Zážitkový darček pre muža je možno jednoduchšie vybrať ako pre ženy. Skoro všetci muži milujú adrenalín, takže sa potešia jazdou vo formuly alebo už spomínanými letmi. No aj pre ženy je možné nájsť zážitkové darčeky, ktoré im sadnú. Napríklad simulátor voľného pádu alebo simulátor pilotovania lietadla.

Musí zanechať hlboký dojem

Keď v obdarovanom zanecháte hlboký dojem, vyhrali ste. Darček, na ktorý nikdy nezabudne a zostanú mu na darček spomienky až do staroby, je najlepším darom. Investovať do zážitkov, či už tých adrenalínových, alebo napríklad cestovateľských, je vždy správnym krokom.

Musí byť darovaný z lásky

Je pravda, že ani ten najdrahší dar nebude stáť ani za cent, ak ho nedarujete z lásky. Pridať k darčeku naozaj úprimné vyznanie je možno aj viac ako dar samotný. Premyslite si pred dňom D, čo vás s partnerom spája a skúste svoje city vyjadriť v zopár vetách. Úspech darčeka máte zaručený.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ