Domov Zdravie, krása a životný štýl Dokonalá starostlivosť o mužskú pokožku – kávový peeling od MARKa

Dokonalá starostlivosť o mužskú pokožku – kávový peeling od MARKa

podľa spravca

Hoci sú peelingy skôr ženskou záležitosťou, neznamená to však, že muži sú v tejto oblasti úplne mimo. Dôkazom je prírodný produkt  značky MARK face and body – for HIM after GYM, ktorý je výbornou voľbou pre každého muža. Starostlivosť o telo je dôležitou súčasťou každého človeka a preto ani muži by ju nemali podceňovať. Svojmu telu by mali v každom smere dopriať všetko, čo si zaslúži a potrebuje. Asi neexistuje človek, ktorý by ešte nezažil ťažký deň v práci alebo si nedoprial vo fitku poriadny tréning. Po týchto náročných aktivitách je telo unavené a preto mu treba dopriať relax a regeneráciu, ktorá ho pripraví na ďalší boj. Hoci sa môže zdať, že kávový peeling nie je to pravé pre poriadneho chlapa, no opak je pravdou.

Každý poriadny chlap si chce dopriať očistu a relax, pričom existuje jednoduché riešenie ako na to. Používanie sprchového  peelingu od MARKa si všimne aj vaša polovička, ktorá pocíti nielen jemnú pokožku, ale zacíti aj vôňu kávy, ktorú ženy milujú. Tento výrobok je zložený len z prírodných látok a neobsahuje žiadne umelé zložky, čím dokonale chráni vaše telo pred vedľajšími účinkami. Kávový peeling MARK face and body for HIM after GYM je výrobkom slovenskej firmy, ktorá na svoje produkty nedá v žiadnom prípade dopustiť a preto ich vyrába s najväčšou kvalitou. Muži ho používajú pre jeho neobvyklé účinky ako ošetrenie a regenerácia pokožky, ktoré sú pre nich dôležité. Nezáleží na tom, ako ťažký si mal deň alebo tréning, sprchový peeling od MARKa ti pomôže regenerovať a pripraviť sa tak na ďalší boj.

Ako sa peeling používa?

Kávový peeling je vhodný nielen na používanie v sprche, ale aj vo vani. Stačí ho naniesť na vlhkú pokožku tela alebo aj tváre a po 2-3 minútach jemne opláchnuť. Výhodou je, že ho netreba používať každý deň, ale stačí 2 krát týždenne. Už z názvu je jasné, že je vyrobený s cieľom regenerácie tela po športovom tréningu, kedy je telo nadmerne zaťažené a vyčerpané. Samozrejme používať ho môžete aj v prípade, že športové aktivity nevykonávate a chcete pre svoje telo to najlepšie. Po použití je nevyhnutné, aby ste balenie dôkladne uzavreli a odložili na suché a chladné miesto, kde sa peeling nepoškodí.

Zloženie je len z prírodných látok

Obsah kávového peelingu od MARKa je veľmi zaujímavý, pretože obsahuje len prírodné látky, ktoré sú prospešné pre telo a pokožku.

Výnimočnou súčasťou je káva, ktorej úlohou je nielen zbavovanie pleti toxínov, ale aj zlepšovanie cirkulácie krvi v tele. Keďže je skvelým zdrojom antioxidantov, zabraňuje tvorbe vrások, ktoré trápia mnohých ľudí. Peeling je preto vhodný aj na čistenie tvárovej pleti, na ktorú má len pozitívne účinky.

Mandľový olej v tomto výrobku je zárukou silných upokojujúcich a regeneračných účinkov, vďaka ktorým je peeling od MARKa výnimočný a obľúbený. Pokožku na tele necháva po umytí jemnú, hydratovanú a hodvábnu, pretože obsahuje vitamíny A, E a D.

Neoddeliteľnou súčasťou je aj hnedý cukor a morská soľ, ktoré nenájdete takmer v žiadnom inom peelingu. Ich úlohou je zbavovanie tela odumretej kože, nečistôt a čistenie pórov, ktoré sú často upchaté.

Vitamín E má dôležitú úlohu, pretože chráni pokožku pred všetkými vonkajšími vplyvmi, ktoré ju môžu ohroziť. Okrem toho zlepšuje štruktúru kože a nemusíte sa báť praskania alebo trhania, ktoré je častokrát veľmi bolestivou záležitosťou.

Aké sú hlavné účinky kávového peelingu?

Hoci sme  o tomto prírodnom produkte napísali už mnoho, poďme si to všetko zrekapitulovať. Kávový peeling MARK face and body nielen čistí, ale aj hydratuje, upokojuje a regeneruje celé telo. Špecifický je svojimi účinkami, vďaka ktorým dokáže odstraňovať odumreté časti pokožky, prekrvuje  a čistí póry tak, aby neboli upchaté. Hlavnou prísadou je kofeín, ktorý dokáže bojovať s nepríjemnými nedokonalosťami ako ekzém, akné a psoriáza. Využívajú ho nielen muži, ktorí dlhodobo zanedbali svoju pokožku, ale najmä tí, ktorí chcú, aby bolo ich telo stále zdravé a pripravené na ťažké dni. Nezvyčajnou je čokoládovo-peppermintová vôňa, ktorou svoje telo dokonale schladíte a povzbudíte. Peeling je výbornou voľbou pre ľudí preferujúcich výrobky netestované na zvieratách, medzi ktoré sa MARK face and body zaraduje.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ