Domov Technika a internet Elektromotory s brzdou

Elektromotory s brzdou

podľa spravca

Odhalili ste nedostatky v starých elektrických motoroch súvisiace so zabezpečením a ochranou? Potrebujete inovatívnu pohonnú jednotku, ktorá by bola vybavená majstrovskou odolnosťou a nadmerným výkonnom? Nie ste prvý ani posledný, kto našiel jedinečné riešenie!

Je všeobecnou pravdou, že práca odzrkadľuje kvalitu zariadení. Stručne povedané, uveďte do prevádzky čo najúčinnejší prístroj a výsledky obratom spozorujete. Na rovnakej báze fungujú aj elektrické motory pre štandardné a priemyselné využitie. Venujte pozornosť komponentu, najmä jeho parametrom. Šťastie je na však vašej strane, pretože ste narazili na firmu, ktorá výber neefektívneho elektromotora značne minimalizuje. Naše modely, vybavené ochranou a bezpečnostnými brzdami, poskytujú dokonalé východisko. Moderný dizajn je významnou zložkou, ak ide o obľúbenosť našich elektromotorov s brzdou. Dodávame ich v štandardných alebo univerzálnych rozmeroch.

V základnej výbave sa nezaobídu bez zosilnených ložísk, pevných oceľových krytov a mocnej kostry. Chladenie je šikovne obstarané dvojcestným axiálnym ventilátorom, ktorý svoju efektivitu rozhodne nenechá anonymnou. Ako by sa mohli naše stroje radiť k trvanlivým, keby nemali príslušnú ochranu? Solídne bezpečnostné vybavenie u elektromotoroch nechýba a dokladajú to nasledovné prvky. Izolačné materiály triedy F a striktné udržiavanie teplotného limitu tvorí základ izolácie. Kvalitu zdôrazňuje dodávaná ochrana typu IP55, po samotnom požiadaní je však možný aj vyšší a špecifickejší typ ochrany. Vidíte, že elektromotory s brzdou sú skvelou príležitosťou na revolučné pokroky.

Dôležitou časťou pri zaobchádzaní s prístrojom, je zabezpečenie technickej ochrany a izolácie. Elektromotory s brzdou od Kelheim sú známe svojou ústrednou prevenciou. Nízke náklady na opravu, kvalita a moderný vzhľad dokazujú, že sa jedná o dominujúci komponent v oblasti priemyslu.

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ