Domov Technika a internet Frekvenčné meniče STANDARD A550

Frekvenčné meniče STANDARD A550

podľa spravca

Hľadáte solídny frekvenčný menič, ktorý je stvorený pre bežné používanie? Zvládnuteľný pre bežného a neskúseného užívateľa, no ktorý je zároveň vo svojej priemyselnej sfére vysokoúčinný? Navrhujeme vám radu nad zlato, frekvenčný menič STANDARD A550!

Na prevádzku strojov potrebujete frekvenčný menič s dostatočným výkonnom. Prečo sa ale obťažovať priemernými či tuctovými meničmi, ak môžete siahnuť po to najlepšie na trhu? Práve frekvenčný menič STANDARD A550 je zariadením, ktoré predstihuje svojich konkurentov jednoduchou aplikáciou. Neodborníci sa používaním nemusia obávať, stačí ho len správne zapojiť a práca sa začína!

Čím frekvenčný menič vyniká?

V prvom rade, frekvencia o veľkosti 400Hz, na ktorej pracuje, zabezpečí nerušenú reguláciu otáčok každého trojfázového asynchrónneho alebo synchrónneho motora. Na zabezpečenie zvýšenia výkonu, disponuje funkciou slúžiacou na posilnenie točivého momentu až o samotných 20%! Samozrejme, bez bezpečnostnej funkcii EMS, ktorá vynúti v prípade potreby okamžité zastavenie, sa model A550 nezaobíde. Frekvenčný menič nájde svoje uplatnenie v širokých odvetviach priemyslu, ako je vzduchotechnika, stroje na potápanie, brúsky alebo pri práci s keramikou.

Opakujeme, jediné čo vám stojí v ceste, je zakúpenie a následné zapojenie do elektrickej siete. Ovládacie prvky modelu sa vyznačujú jednoduchosťou. Manipuluje sa s ním preto veľmi jednoducho, a to dvoma uvedenými spôsobmi, externe alebo priamo z panela. Na dôvažok môžeme dodať, že z uvedených príčin, je frekvenčný menič STANDARD A550 skutočnou a bezchybnou radou nad zlato.

Nie je vždy jednoduché nájsť v núdzi to správne riešenie. S frekvenčným meničom STANDARD A550 sa ale podobného problému nemusíte obávať!  Nechajte sa potešiť jeho bezchybnou prácou a jednoduchým, systematickým ovládaním!

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ