Domov Dom, byt a záhrada Investujte do originálnej sedacej súpravy, ktorá sa stane dominantou vášho interiéru!

Investujte do originálnej sedacej súpravy, ktorá sa stane dominantou vášho interiéru!

podľa spravca

Kvalitná sedacia súprava vyrobená z kože je finančne náročnejšia, veď koža patrí medzi najkvalitnejší materiál s výbornou životnosťou a pri pravidelnej starostlivosti vám vydrží pokojne aj do konca života. Kožené sedačky sú nadčasovou klasikou, ktorá počas rokov získava na kráse. Majú unikátne vlastnosti, ktoré nevynahradí žiadna z napodobenín, a práve preto je koža trendom, ktorý vyhľadáva stále viac a viac moderných domácností.

Nadčasové prevedenie, prirodzený vzhľad a nenapodobiteľná vôňa

Ľahká údržba, pohodlie za dostupnú cenu, výborná životnosť a nádherný dizajn. Áno, presne toto sú najväčšie prednosti, ktoré poskytujú sedačky a sedacie súpravy z kože, a práve preto dokážu splniť očakávania aj tých najnáročnejších klientov! Ide o flexibilný materiál, ktorý si zachováva svoju kvalitu aj v namáhaných miestach, ktorými sú švy a okraje. Časom sa môže koža mierne roztiahnuť, no to neznamená, že ide o závadu, keďže aj naďalej si zachováva svoj prirodzený vzhľad a nenapodobiteľnú vôňu. Nábytok z kože má v porovnaní so svojimi napodobeninami ako je koženka alebo eko-koža jednu nesmiernu výhodu. Žiadny kus nie je identický, čiže akékoľvek škrabance, ryhy alebo záhyby sú znakom autentickosti a jedinečnosti materiálu, takže štruktúra kože sa tak ľahko nenaruší.

Dizajnový prvok vyrobený na mieru

Sedačky na mieru nie sú v dnešnej dobe žiadnou novinkou, veď odborníci vedia vďaka svojej šikovnosti, bohatým skúsenostiam a krajčírskej zručnosti v kombinácií s umeleckou prácou vytvoriť originálne rohové sedačky, resp. rohové sedacie súpravy, ktoré sú vyrobené presne podľa požiadaviek klientov! Uvedomte si, že sedačky už dávno nie sú len obyčajným nábytkom určeným na sedenie, ale módnym dizajnovým prvkom, ktorý oživí nejeden interiér! Fantázií sa medze nekladú, tak prečo si nenechať vyrobiť sedačku, po akej už dlho túžite?

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ