Domov Nakupovanie, oblečenie, móda Láskyplný Valentín s pralinkami Ferrero

Láskyplný Valentín s pralinkami Ferrero

podľa Viktor Fiala

Láska je povznášajúca, sladká a radostná, rovnako ako lahodné pralinky Ferrero. Potešte svojich najmilších a darujte im Raffaello, Ferrero Rocher a Mon Chéri vo valentínskej edícii nielen pre zamilovaných.

Hľadáte darček pre svojich blízkych, alebo chcete kvetinou urobiť radosť svojmu náprotivku? Všetci môžeme svojich najbližších zahriať pri srdci neodolateľnou valentínskou edíciou od Ferrero. Obľúbené pralinky Raffaello s chrumkavou oblátkou zdobenou strúhaným kokosom s celou mandľou vnútri sa schovali do romantickej krabičky a do kvetinového tubusu.

Pralinky Ferrero Rocher, Mon Chéri a Ferrero Küsschen nájdete spoločne v slávnostnom balení Ferrero Prestige. So svojou drahou polovičkou si tak môžete dopriať pralinky s mliečnou čokoládou a lieskovými orieškami Ferrero Rocher, čerešňu s likérom v horkej čokoláde Mon Chéri či lieskový oriešok v čokoláde Ferrero Küsschen.

Urobte si romantickú chvíľku s pralinkami Ferrero a nezabudnite, že sviatok lásky nepatrí len zamilovaným. Všetkým, ktorí pre vás veľa znamenajú, môžete venovať sladkú radosť

a darovať im jedno zo špeciálnych darčekových balení praliniek Ferrero.

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ