Domov Zdravie, krása a životný štýl Nebaví vás sex s partnerom? Skúste niečo nové

Nebaví vás sex s partnerom? Skúste niečo nové

podľa spravca

V každom vzťahu sa raz za čas objaví kríza alebo jej náznak. Niekedy je to kríza neriešiteľná, inokedy je to záležitosť, ktorá sa dá s partnerom vyriešiť pomerne jednoducho. Lenže jej riešenie odkladáme a odkladáme, až je z maličkej krízy niečo veľké. Stalo sa vám, že vás sex s partnerom nebavil a mali ste chuť na niečo iné, nové? Nie nového partnera, ale nejaký experiment v posteli. Skúste túto krízu vyriešiť ešte skôr, ako si budete prisypávať silné afrodiziaká do vína, aby ste zo sexu mali lepší zážitok.

Nie je to nič výnimočné

V prvom rade je dobré uvedomiť si, že nie ste prvá, komu sa takéto niečo stalo. Nie ste prvá, ktorá počas sexu s partnerom začala rozmýšľať o tom, čo si zajtra do práce oblečie a či by tento milostný akt bol vzrušujúcejší, keby ste mali oblečené samodržiace pančuchy. Mlčať nemá cenu, pretože sa začnete do tejto krízy ponárať hlbšie a hlbšie. Ak to chcete zmeniť, musíte konať. Existujú tri riešenia. Prvé z nich je najdramatickejšie – rozchod. Rátajme však s tým, že ste spolu šťastní, len v posteli by to chcelo trochu korenia. Čo robiť?

Porozprávajte sa

Najjednoduchším, najúčinnejším a hlavne najrozumnejším riešením tohto problému je rozhovor. Nezačínajte však túto debatu slovami „sex s tebou ma už nebaví“. Aj keď máte toho najdrsnejšieho chlapa na svete, dotkne sa ho to. Povedzte mu, že ste videli v porne to a to a chceli by ste to skúsiť. Urobíte mu radosť tým, že pozeráte porno a okrem toho sa určite nebude brániť ani tomu, že ste si ho vybrali za svojho „pokusného králika“. Čo robiť v prípade, že dar reči nepatrí medzi vaše devízy?

Zoberte si to, čo chcete

Ste skôr žena činu ako slova? Potom si zoberte to, na čo máte chuť – vyzlečte si svoje sexy nohavičky, vrhnite sa na partnera a bez slova si zoberte to, na čo máte chuť. Ak by šlo o nejaký väčší experiment, buď vás partner zastaví s tým, že sa mu to nepozdáva, alebo bude s vami spolupracovať. Takže máte 50% šancu na úspech. A to za to stojí, čo poviete?

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ