Domov Technika a internet Už ste prezuli letné pneumatiky za zimné?

Už ste prezuli letné pneumatiky za zimné?

podľa spravca

Pýtate sa, prečo by ste si mali nechať vymeniť letné pneumatiky za zimné ešte skôr, ako napadne sneh? Odpoveď je jednoznačná – aby ste ušetrili čas. Zamyslite sa. V prvý deň ako napadne sneh či bude väčšia námraza na cestách, väčšina vodičov zbystrí pozornosť a dohodne si najbližší termín v pneuservise, aby mohli prezuť letné pneumatiky za zimné pneu. Ak nebudete mať zrovna šťastie, možno si počkáte omnoho dlhšie, ako sa spočiatku môže zdať, a práve tomu sa chce vyhnúť každý z nás, no nie? Okrem toho je ranná teplota nižšia ako 7 stupňov, čiže aj to je hlavný dôvod, prečo by ste už mali mať pneumatiky prezuté.

Aké vlastnosti majú zimné pneumatiky?

Zimné pneumatiky poskytujú výborný výkon na snehu a odolnosť voči nepriaznivým vonkajším vplyvom. Vďaka ním bude vaša jazda bezproblémová a taktiež bezpečná, čo je snáď cieľom každého z nás. Komfort a skrátenie brzdnej dráhy sú ďalším plusom, ktorý vám vedia zaručiť jedine kvalitné zimné pneu od renomovaného výrobcu. Myslite aj vy s predstihom a nenechajte sa ráno prekvapiť bielou „nádielkou“ v podobe hustého sneženia, ale naopak. Vyrazte si pokojne autom do práce a zabudnite na akýkoľvek stres v súvislosti s výmenou pneumatík.

Profesionalita na prvom mieste!

Pneuservis – Pneumatiky.sk, ktorý sídli v Ivanke pri Dunaji, poskytuje komplexné pneuservisné služby, výmenu pneumatík, uskladnenie pneumatík a diskov, výmenu olejov a filtrov, 3D geometriu a mnoho ďalšieho! Skúsení pracovníci s bohatou praxou vám odpovedia na každú vašu otázku a pomôžu vám vyriešiť každý problém. Na internetovej stránke máte dokonca možnosť zakúpiť si najlacnejšie pneumatiky či rôzne doplnky pre správne fungovanie vášho vozidla, ktoré vás svojou kvalitou jednoznačne očaria! Dajte aj vy prednosť profesionalite, kvalite a priateľskému jednaniu a uvidíte, že vaše rozhodnutie neoľutujete.

 

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ