Domov Dom, byt a záhrada Nebudujte drahé pergoly – záhradný stan je lacnejší

Nebudujte drahé pergoly – záhradný stan je lacnejší

podľa Viktor Fiala

Stále nemáte na záhrade pergolu a hovoríte si, že je najvyšší čas ju postaviť? Skutočne ju však potrebujete? Vonkajšie posedenie si dokážeme užiť aj bez nej. Záhradné stolovanie je dnes trendom na trávniku a miesto pevných záhradných stavieb sú v kurze tie prenosné.

Záhradný stan miesto pergoly je hit

Poďte ušetriť čas, peniaze a zastrešenie si urobte na záhrade podľa aktuálnych trendov. Akonáhle si urobíte trvalý prístrešok, presunie sa život zo záhrady doňho. Pritom záhrada je krásna každé ročné obdobie v inom kúte. Prečo na jar nestolovať pod rozkvitnutými stromami v sade, v lete uprostred starostlivo strihaného trávniku, na jeseň na lístí po centrálnym javorom, či vedľa vašej pýchy, u pestrofarebných japonských javorov? V ideálnom počasí len tak, v záhradných kreslách a pri stole. Ak je ale počasie nevyspytateľné, hodí sa mobilný prístrešok. Ideálnym záhradný stan.

Home office v krásnej jesennej záhrade

Zostali ste doma na home office? Vytiahnite si von notebook a pracujte na čerstvom vzduchu. Ak sa bojíte jesenného počasia, veď náhly dážď dokáže náš notebook zlikvidovať skôr, ako si prinesieme na záhradu kávu, zadovážte si nožnicový stan, ktorý vám bude slúžiť ako záhradný altánok. Má nepremokavú strechu a váš notebook ochráni nielen pred dažďom, ale aj pred padajúcim lístím, ihličím, plodmi zo stromov či trusom od vtákov.

Jednoduchá montáž aj demontáž

Záhradný pavilón, nech už si ho kúpite v tom najmenšom, či v tom najväčšom rozmere, veľmi jednoducho zmontujete aj demontujete. Je z ľahkej, ale pevnej hliníkovej konštrukcie. Montáž je na pár minút a je aj veľmi skladný. Vybrať si môžete z niekoľkých farieb, takže ho krásne zapasujete k farbám svojej záhrady či k domu. Ak chcete veľký záhradný prístrešok, napríklad pre rodinnú oslavu či svadbu, riešením je spojiť niekoľko prístreškov dohromady.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ