Domov Dom, byt a záhrada Rolety Deň a noc ako jeden z dekoratívnych prvkov interiéru          

Rolety Deň a noc ako jeden z dekoratívnych prvkov interiéru          

podľa Viktor Fiala

Nejeden majiteľ roliet Deň a noc môže potvrdiť spokojnosť s ich jedinečnými technickými vlastnosťami. Zároveň sú poslednou bodkou k dokonalosti interiéru, ktorú by ste so žalúziami alebo klasickými roletami len ťažko dosiahli. Rolety Deň a noc sa vyrábajú v mnohých variáciách, a preto sa hodia ku každému štýlu vnútorného vybavenia.

Funkčná dokonalosť roliet Deň a noc

Skvelé tienenie

Rolety Deň a noc sú dokonalé po každej stránke. V prvom rade spĺňajú všetky technické požiadavky na modernú tieniacu techniku. Majiteľ týchto roliet je vlastne pánom svetla vo svojom príbytku. Sám si reguluje množstvo prenikajúceho slnečného žiarenia do vnútorných priestorov. Jednotlivé pásy roliet Deň a noc sa dajú nastaviť do rôznych uhlov a dokonca môžu tieniť len časť okna. Model roliet Deň a noc z radu Blackout od firmy FEXI je zárukou spokojného spánku vďaka vysokému stupňu zatemnenia.

Vždy niečo navyše

Rolety Deň a noc vás neoberú o drahocenný čas, ktorý by ste strávili čistením žalúzií. Tieto rolety sú vyrábané z materiálov, na ktorý sa neusádza prach. V prípade, že ich znečistenie nastane, stačí ich povysávať alebo utrieť vlhkou handričkou. Ako čerešnička na torte vyznie fakt, že rolety Deň a noc od firmy FEXI vám prídu domov zmontované a vy ich za pár minút dokážete nainštalovať na okno, stenu alebo strop. Neváhajte a kliknite na stránky internetového obchodu fexi.sk, kde si pomocou jednoduchého vyhľadávanie navolíte rolety podľa vašich požiadaviek.

Dekoratívna funkcia roliet Deň a noc

Len máloktorá tieniaca technika vyzerá na oknách nadčasovo, trendovo a moderne ako rolety Deň a noc. Sú naozaj dekoráciou, ktorá podtrhne celkový dizajn interiéru. Ste majiteľom malých, veľkých alebo veľkoformátových okien? Rolety Deň a noc vyrábané firmou FEXI sa dajú prispôsobiť akýmkoľvek atypickým oknám. Zladiť rolety Deň a noc s nábytkom, kobercami či ostatnými doplnkami nie je problém. Na stránkach e-shopu fexi.sk si môžete vybrať zo 150 farebných odtieňov, z rôznych typov látok, ovládania i kaziet. V prípade, že si chcete byť na sto percent istí s kompatibilitou látky rolety s vnútorným vybavením vášho bytu, môžete požiadať firmu FEXI o zaslanie bezplatného vzorkovníka. Zaručene si jednu z kvalitných látok vyberiete. Máte doplňujúce otázky, neviete si vybrať vhodné rolety alebo sú vaše okná atypické? Spoľahnite sa na profesionálne rady predajcov zo stránky fexi.sk, ktorých môžete kontaktovať telefonicky, emailom alebo prostredníctvom chatu.

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ