Domov Dom, byt a záhrada Zariaďujete si byt? Tieto veci si vyberajte ako prvé

Zariaďujete si byt? Tieto veci si vyberajte ako prvé

podľa Viktor Fiala
Manželská posteľ s úložným priestorom j

Zariaďujete si byt? Tieto veci si vyberajte ako prvé 

V byte či v dome nie je nikdy dostatok úložného priestoru. Čím viac sa rodina rozrastá, tým viac miesta potrebujete. Týka sa to nielen zvyčajných miest na uloženie vecí, ako sú skrine alebo skrinky v kuchyni. Pri zariaďovaní bytu alebo domu nezabudnite aj na kusy nábytku, ktoré vám na uloženie vecí poskytnú ďalší priestor. Reč je o manželskej posteli s úložným priestorom a komodách z masívu.

Obliečky či pyžamo môžete schovať do manželskej postele s úložným priestorom

Manželská posteľ s úložným priestorom je jednou z najdôležitejších vecí pri zariaďovaní bytu. Nielen, že poskytuje vytúžený komfort, ale slúži aj ako odkladací priestor, do ktorého si môžete vložiť napríklad posteľné obliečky či pyžamo. Ľudia trávia v posteli naozaj podstatnú časť zo svojho života, mali by ste si preto dať záležať na jej výbere.

Dizajnová manželská posteľ s úložným priestorom – Estilofina

Manželskú posteľ s úložným priestorom vyberajte s partnerom

Manželskú posteľ s úložným priestorom by ste mali vyberať s vaším partnerom či partnerkou. Musí totiž vyhovovať vám obom. Preto sa uistite, že spĺňa aj rozmerové požiadavky, aby ste sa na nej netlačili. Myslite aj na jej materiálové prevedenie, trh vám dnes ponúka veľa možností: drevenú manželskú posteľ s úložným priestorom, kovovú manželskú posteľ s úložným priestorom alebo aj čalúnenú manželskú posteľ s úložným priestorom, ktorá je momentálne hitom tejto sezóny.

Komoda z masívu, priestor a dizajn v jednom kuse nábytku

Nemenej podstatným prvkom pri hľadaní úložného priestoru sú komody z masívu. Ich výhodou nie je len priestorový benefit, ale aj materiál, z ktorého sú vyrobené. Ak sa totiž dôkladne staráte o komodu z masívu, vydrží vám aj ďalšie generácie. Nie je to preto len funkčný nábytok, ale aj dizajnový kúsok. Komodu z masívu môžete umiestniť kamkoľvek, bude vhodným doplnkom do obývačky, spálne či hosťovskej miestnosti. Tak, ako pri téme manželskej postele s úložným priestorom, aj tu si môžete vybrať drevo, z ktorého je komoda z masívu vyrobená. K dispozícii máte napríklad komody z manga, duba či iných stromov.

Komoda z masívu, priestor a dizajn v jednom kuse nábytku

Dizajnová komoda z masívu – Estilofina

Ak hľadáte manželskú posteľ s úložným priestorom či komodu z masívu, obráťte sa na e-shop Estilofina, kde nájdete tento luxusný a dizajnový nábytok. Vytvorte si z vášho bytu alebo domu exkluzívne miesto, ktoré očarí každú vašu návštevu, ale hlavne, miesto, v ktorom sa budete cítiť výborne.

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ