Domov Technika a internet Hľadáte veriaceho partnera? Skúste kresťanskú zoznamku

Hľadáte veriaceho partnera? Skúste kresťanskú zoznamku

podľa spravca

Už odmalička nás staré mamy drezúrovali, že zanedbávame chodenie do kostola. Samozrejme, doba sa za ten čas zmenila. Dnes už nie je povinnosťou absolvovať každú nedeľu svätú omšu v kostole s celou rodinou. Nájdu sa však takí, ktorí si potrpia na to, aby ich ratolesti chodili na sväté omše.

Ak ste vyrastali v takomto prostredí a hľadáte veriaceho partnera, budete to mať ťažšie, ale len dovtedy, kým sa neprihlásite na dôveryhodnú kresťanskú zoznamku. Samozrejme, bude potrebné, aby ste filtrovali kresťanské zoznamky, nakoľko na Slovensku dnes nie je problém natrafiť na pochybné kresťanské zoznamky, v ktorých nenájdete to, čo hľadáte.

Ak chcete mať trvalé partnerstvo, ktoré bude založené na dôvere, odporúčame vám kresťanskú zoznamku od Topky Singles. Denne sa na ňu prihlási vyše 5000 ľudí, ktorí hľadajú partnera práve medzi veriacimi.

Takýto typ zoznámenia si nevyžaduje, aby ste sa upravovali. Komunikovať s potencionálnym partnerom môžete v akomkoľvek čase. Postačí, aby ste mali internet v mobile a zatiaľ, čo vám čašníci prinesú obed, vy môžete pokojne četovať. Zoznamovanie cez internet nie je dnes nič výnimočné. Zoznamky sa čoraz viac zdokonaľujú a ak chcete nájsť vám podobného partnera, nemusíte ísť hľadať na diskotéku, na ktorej aj tak nenájdete seriózneho partnera ale iba krátkodobú známosť.

Ježiš zakázal rozvodovosť. Hovorí sa, že cirkevné manželstvá vydržia podstatne dlhšie a preto ak chcete ideálneho partnera, ktorý verí v Boha, hľadajte ho na online kresťanskej zoznamke. Takémuto partnerovi bude jedno, či používate značkový krém na strie, make-up alebo rôzne iné kozmetické prípravky.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ