Domov Technika a internet Kancelárie s výhľadom na okolitú zeleň

Kancelárie s výhľadom na okolitú zeleň

podľa spravca

Uzavreté priestory, nedostatok čerstvého vzduchu či prirodzeného svetla sú len niektoré z atribútov, ktoré ani z časti nepodporujú výkonnosť zamestnancov na pracovisku. Práve naopak! Pokiaľ nedoprajete zamestnancom možnosť výberu priestoru, v ktorom chcú pracovať, ba dokonca nebudú mať možnosť kochať sa výhľadom na okolitú zeleň, nečakajte prvotriedny výkon.

Dostatok prirodzeného svetla i možnosť odreagovať sa pohľadom z okna kancelárie

Ian Bogle, jeden zo škótskych architektov a porotcov súťaže Office Roka sa pozastavuje nad tým, ako často musia byť architekti inovatívni. Čo sa týka inovácií v kanceláriách, Ian sa domnieva, že pracovný priestor musí spĺňať tri základné požiadavky, a to komfort, možnosť voľby a spoluprácu. Kancelárie Bratislava sú vytvorené s ohľadom na zabezpečenie vhodných podmienok na prácu, čo už ocenilo množstvo spokojných zamestnancov. Základom je to, aby do miestnosti prenikalo prirodzené svetlo, avšak tak, aby príliš neoslnilo a nevytváralo neželané tiene. Milovníci prírody sa môžu odreagovať pohľadom z okna na okolitú zeleň, parky či jazerá.

Kvalitné sedenie musí byť!

Taktiež je dôležité, aby priestory na prenájom Bratislava disponovali dostatkom priestorov, medzi ktorými si môžu zamestnanci vybrať miesto, kde chcú pracovať. Niekomu môžu vyhovovať väčšie, multifunkčné kancelárie, inému zase tiché miesta, kde ich nikto nebude rušiť. Základom je zaistiť kvalitné sedenie a stoly s ohľadom na ergonómiu. Totiž, kancelárie sú tiež miestom, kde môžu klienti rokovať, a teda viesť dlhé rozhovory, a z tohto dôvodu je ďalším kľúčovým faktorom transparentnosť, čiže možnosť nazrieť sa dovnútra cez sklo, náhodne sa zapojiť do rozhovoru či sledovať to, ako sa rokovanie vyvíja.

Fantázií sa medze nekladú

Kancelária by mala byť taktiež miestom, kde sa fantázií medze nekladú. Terasa s výhľadom na okolie mesta, kombinácia jedinečných farieb, ktoré vytvárajú nádherný kontrast či kreatívne sedenie, ktoré bude zamestnancov motivovať k prvotriednemu pracovnému výkonu.

 

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ