Domov Stavebníctvo a remeslá Projekt Premiére – príjemný na bývanie

Projekt Premiére – príjemný na bývanie

podľa spravca

Problémy, ktoré sa týkajú Bratislavy, riešia mnohé a nie len slovenské mestá. Miznúca zeleň, rastúci a stále nedostatočný počet parkovacích plôch, absencia kvalitných možností bývania…Zdá sa ale, že aspoň v hlavnom meste Slovenska sa blýska na lepšie časy.

Nové možnosti ako bývať štýlovo a moderne ponúka projekt Premiére, obytný komplex v bratislavskom Starom Meste. Možno ste o ňom už počuli, možno ste ho dokonca aj videli. A teraz si o ňom aj prečítate.

Široké možnosti na výber

Premiére, to je 23 podlaží alebo aj splnených snov pre rodiny s deťmi, singles aj páry. Komplex totiž ponúka bývania už od 35m2, pričom je možné zaobstarať si štúdio, apartmán či nové byty v Bratislave až do rozlohy 125m2. Samozrejmosťou je úžasný panoramatický výhľad a tiež balkón, lodžia alebo terasa pre každú obytnú jednotku.

Zeleň, ktorá zaujme a poteší

Na začiatku sme spomínali zeleň – áno, tej nie je nikdy dosť, zvlášť nie vo veľkých mestách. Aj Bratislavčania by jej privítali viac. Premiére tento moment rieši veľmi osobito, formou extenzívnej zelenej terasy na 6nadzemnom podlaží. Keď neprší, tak aspoň kvapká, no nie? Takéto nové byty na predaj Bratislava neponúka často!

O parkovanie je postarané

Keď už bola reč o „nadzemnom“, musíme spomenúť aj podzemné. Presne tak, Premiére nerastie len do výšky, ale aj do hĺbky. Práve v zemi sa totiž nachádza trojpodlažná garáž, elektronicky strážená a vybavená dokonca nabíjacími stanicami pre elektromobily. Premiére vám okrem bývania ponúka slobodu a možnosti výberu, pretože jedno s druhým súvisí.

Kam treba ísť?

Metre štvorcové, byty, terasy, výhľady, garáže, novostavby Bratislava, ale pýtate sa – kde sa to všetko nachádza? Vedzte teda, že na Šancovej ulici v Starom Meste. V samom centre Bratislavy, s výbornou občianskou vybavenosťou a napojením na hlavné dopravné tepny mesta. Ideálne pre motoristov, peších „turistov“ aj vyznávačov hromadnej dopravy.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ