Domov Stavebníctvo a remeslá Spoločnosť Ardon vyrába svoje pracovné odevy v chránených dielňach

Spoločnosť Ardon vyrába svoje pracovné odevy v chránených dielňach

podľa spravca

Spoločnosť ARDON SAFETY patrí medzi popredné veľkoobchodné spoločnosti s pracovnými odevmi, ochrannou a pracovnou obuvou a prostriedkami osobnej ochrany v strednej Európe. Spoločnosť vznikla v roku 2000 a okrem vlastnej výroby pracovných odevov predáva sortiment popredných svetových výrobcov osobných ochranných pracovných pomôcok.

Značka ARDON je viac než len kvalitné pracovné oblečenie

Cieľom spoločnosti ARDON je dodávať užívateľom kvalitné, komfortné a atraktívne pracovné odevy a obuv. V pracovnom odeve a obuvi trávia mnohí ľudia viac ako 8 hodín denne. Práve preto sa ARDON snaží vyvíjať nové, kvalitnejšie a pohodlnejšie produkty, ktoré svojho užívateľa v činnosti nebudú obmedzovať, práve naopak: zvýšia jeho produktivitu, kreativitu a účinne ochránia jeho zdravie a bezpečnosť.

Bežný užívateľ pracovného oblečenie pri výbere hľadí na to, ako oblečenie vyzerá, na čo slúži a aká je jeho cena. V dnešnej dobe je však stále väčším trendom všímať si nielen vlastnosti oblečenia, ale aj spôsob, akým bolo vyrobené. A práve toto je silnou stránkou spoločnosti ARDON, ktorá svoje pracovné oblečenie vyrába v chránených dielňach.

Chránené dielne sú forma pomoci a podpory

Spoločnosť si je vedomá svojej spoločenskej zodpovednosti. Veľa rokov preto podporuje predovšetkým sociálne, humanitárne, športové a kultúrne projekty. Formou podpory znevýhodnených či starších ľudí je pracovný priestor, ktorý dostanú práve v chránených dielňach. V takomto type pracoviska pracuje najmenej 50 % občanov so zdravotným postihnutím, ktorí nie sú schopní nájsť si zamestnanie na trhu práce.

Sú to tiež pracoviská, na ktorých sa občania so zdravotným postihnutím zaškoľujú alebo pripravujú na prácu. Pracovné podmienky a nároky na pracovný výkon sú prispôsobené ich zdravotnému stavu, vďaka čomu sa v chránených dielňach môžu realizovať a využívať svoje talenty.

Spoločnosť ARDON SAFETY sa dlhodobo snaží zlepšovať pracovné podmienky ľudí v priemysle a v službách, vytvárať príjemné a priateľské prostredie pre svoj pracovný tím a prispieť k zvyšovaniu kvality života spoločnosti. Preto je viac než dôležité nevynímať z tohto cieľa zdravotne znevýhodnených ľudí. Chránené dielne, v ktorých sa vyrába oblečenie značky ARDON, sú prospešnou a fungujúcou realizáciou týchto vízií v praxi.

 

Zdroj obrázka: pixabay.com

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ