Domov Technika a internet Tá správna kancelária pre vás

Tá správna kancelária pre vás

podľa spravca

Pre úspešné podnikanie nepotrebujete len podnikateľského ducha, vedomosti či dobrých spolupracovníkov, ale aj priestory, v ktorých sa vám bude pracovať príjemne. Pokiaľ si práve hľadáte kanceláriu v Bratislave, máme pre vás tip!

Zabezpečené parkovanie pri kanceláriách v Ružinove

Od roku 2010 máte možnosť v bratislavskej časti Ružinov v budove Viktória Košická podnikať v moderných kancelárskych priestoroch. Vzhľadom na výhodnú lokalitu a ďalšie výhody, ktoré kancelárie ponúkajú, sú v súčasnoti voľné už len tri kancelárske priestory. Práve preto nastal čas zamyslieť sa, prečo by ste mali poponáhľať a zaobstarať si jednu aj vy.

Do budovy Viktória na Košickej ulici máte prístup celý deň a aj v noci, a to sedem dní v týždni. To je dobrá správa pre všetkých vorkoholikov, ktorí sa nevedia vzdať práce ani cez víkend, resp. pre všetkých, ktorí potrebujú svoje projekty občas dotiahnuť do konca aj mimo pracovných dní. Pred budovou je zabezpečené parkovanie, čo je veľmi príjemným bonusom, najmä pokiaľ ide o Bratislavu. Často sa stretávame s prípadmi, keď nastáva problém zaparkovať pri vlastnej kancelárii a krúžite po najbližších uličkách, či sa niečo neuvoľní. Nepríjemné to je najmä pre vašich klientov, ktorí niekedy hlavné mesto nepoznajú a nevedia sa k vám bez problémov dostať. Kancelárske priestory na Košickej sa teda postarajú o to, aby ste vy a vaši klienti či spolupracovníci mohli vždy pohodlne zaparkovať, bez zbytočného zdržania.

Kancelárske priestory na mieru

Ak máte špecifický vkus a kancelárie v Ružinove vám nevyhovujú, naskytá sa vám možnosť ich dispozične upraviť, aby ste sa pri práci cítili ako ryba vo vode. Aj vaši klienti ocenia vašu kreativitu, ktorú ste uplatnili pri zariaďovaní priestorov. Mimochodom, asi vám to na Bratislavu nebude sedieť, ale tieto kancelárie majú nízke prevádzkové náklady. V objekte sa nachádzajú všetky služby, a preto sa podnikanie stáva ešte pohodlnejším.

Na Košickej v Bratislave-Ružinove však nájdete aj ďalšie vyhľadávané kancelárske priestory, konkrétne v administratívnej budove DOAS. Poskytujú rovnaké výhody a momentálne však nie sú k dispozícii voľné kancelárie. V budove sa nachádza banka, lekáreň, kozmetické služby a kaderníctvo alebo kaviareň. Všetko ostatné máte poruke bez toho, aby ste museli sadnúť do auta a zdržiavať sa presunom na vzdialené miesta. Kancelárie v Bratislave nemusia mať vždy nálepku DRAHÉ. Aj vy môžete podnikať z miesta, ktoré spĺňa všetky vaše nároky. Vo vyhľadávanej časti Bratislava-Ružinov by chcel každý také výhodné kancelárske priestory, preto sa poponáhľajte, nech vás nepredbehnú. Práca v príjemnom prostredí vám zaiste pôjde oveľa lepšie a prinesie svoje ovocie.

TIEŽ SA TI MÔŽE PÁČIŤ